موج
کدخبر : ۲۷۳۵۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-273517

سلیمی در مجلس:

نماینده مردم محلات در مجلس با تأکید بر اینکه پرداخت خسارت‌های مردم باید به صورت جدی باشد، گفت: با مردم شوخی نکنید چرا که آنان همه مایملک خود را از دست داده‌اند و سه میلیون و پنج میلیون تومان مشکلات آنها را حل نمی‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج، علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی وقوع سیل در بسیاری از استان‌های کشور گفت: در وهله اول دولت باید توضیح دهد که چرا با پیشنهاد مجلس مبنی بر تشکیل وزارت آب و محیط زیست مخالفت کرد، چرا که این مسئله منشأ بسیاری از مشکلات پیش آمده است و باید دولت با تشکیل این وزارتخانه موافقت می‌کرد.

وی با تأکید بر اینکه پرداخت خسارت‌های مردم باید به صورت جدی باشد، ادامه داد: با مردم شوخی نکنید چرا که آنان همه مایملک خود را از دست داده‌اند و سه میلیون و پنج میلیون تومان مشکلات آنها را حل نمی‌کند.

سلیمی تصریح کرد: متأسفانه در بحث مدیریت بحران، مشکلات جدی داریم و مدیریت در این بخش وارد نیست و باید اقدامات موازی بسیاری صورت می‌گیرد و دولت باید مدیریت‌ها در این بخش را منسجم کند.

نماینده مردم محلات در مجلس بیان کرد: از بهمن ماه پیش بینی شده بود قرار است در بسیاری از استان‌های کشور، سیل آید اما سوال این است که چرا این پیش بینی‌ها جدی گرفته نشد و حتی به خوبی به مردم اطلاع رسانی نشد و این مسئله منشأ خسارت‌های زیادی شد.

سلیمی با بیان اینکه امداد رسانی بحث بسیار مهمی است چرا که بسیاری از مردم در مناطق سیل زده در سختی هستند، خاطرنشان کرد: در جلسه امروز متأسفانه برخی وزرا مدام بیان کردند که باید چنین و چنان شود در حالی که خود آنان مسئول هستند و باید اقدامات لازم را انجام دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها