موج
کدخبر : ۲۷۲۹۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-272954

آیت الله نوری همدانی:

مرجع تقلید شیعه با اعلام حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: روز به روز محبوبیت و وجهه سپاه پاسداران بیشتر می‌شود و انقلاب اسلامی با استفاده از بازوی قدرتمند سپاه به جنگ با استکبار ادامه می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری موج، آیت الله نوری همدانی مرجع تقلید شیعه صبح امروز در درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم با بیان اینکه از زمانی که انقلاب اسلامی ایران به ثمر نشست و قدرت پیدا کرد، آمریکا با ایران خصمانه و کینه توزانه رفتار کرده است و همواره توطئه‌های مختلفی علیه ایران طراحی کرده است، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران با وجود همه تهدیدها و تحریم ها در این سال‌ها با توکل بر خدا رو به عزت رفته است و قدرتمندتر شده است؛ قدرت ایران از معنویت برخوردار است و دشمنان از این ظرفیت غافل هستند.

این استاد برجسته حوزه بیان کرد: در طول 40 سال اخیر، ایران پیشرفت‌های چشمگیری داشته است و هر کشوری مانند عراق و سوریه با ایران ارتباط داشته، قدرت پیدا کرده است؛ هر دولتی که با آمریکا ارتباط داشته سقوط کرده است و سقوط دولت حسنی مبارک در مصر و قذافی در لیبی نمونه آن است.

وی ادامه داد: آمریکا برای خوش رقصی لابی صهیونیست‌ها، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را که از اول دارای قدرت بود و همواره در حال خدمت به مردم بوده است را به عنوان تروریست معرفی کرد و این اقدام در کل دنیا محکوم است.

نوری همدانی با محکوم کردن اقدام آمریکا علیه سپاه تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در هر نقطه‌ای از جهان و در همه حال با تروریست مخالف بوده و به جنگ با تروریست‌ها رفته است.

وی با اعلام حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اضافه کرد: روز به روز محبوبیت و وجهه سپاه پاسداران بیشتر می‌شود و انقلاب اسلامی با استفاده از بازوی قدرتمند سپاه به جنگ با استکبار ادامه می‌دهد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها