موج
کدخبر : ۲۶۴۹۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-264922

رهبری معظم انقلاب اسلامی امروز بیانیه بسیار مهمی را در آغاز پنجمین دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی خطاب به جوانان منتشر فرمودند که نکات حائز اهمیت بسیاری دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، پس از چند روز انتظار، بیانیه بسیار مهم رهبری عظیم الشان انقلاب اسلامی که به بیانیه گام دوم انقلاب معروف شده است، منتشر شد.

به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ورود جمهوری اسلامی به فصل جدیدی از زندگی، حضرت آیت الله خامنه‌ای در بیانیه‌ای مهم و راهبردی با تشکر از حضور سرافرازانه و دشمن‌شکن مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، به تبیین ویژگی‌های مسیر پر افتخار پیموده شده در چهل سال گذشته و برکات خیره‌کننده انقلاب اسلامی در رساندن ایران عزیز به جایگاه شایسته ملت پرداختند و با تأکید بر امید واقع‌بینانه به آینده و نقش بی‌بدیل جوانان در برداشتن گام بزرگ دوم به سمت آرمانها، خطاب به جوانان و آینده‌سازان ایران مقتدر، الزامات این جهاد بزرگ را در ۷ سرفصل اساسی بیان کردند.

نکته جالب در تصویرسازی پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری برای خبر این بیانیه است.

در تصویر فوق، اقشار مختلف مردمی از جمله روحانیت، بسیجیان، کارگران، پزشکان و پرستاران، مهندسان، ورزشکاران، فرهنگیان، هنرمندان، دانشجویان و ... دیده می شوند.

اما نکته قابل توجه پرچمداری کاروانی است که پشت سر مقام عظمای ولایت حرکت می کنند. پرچم این کاروان نمادین در دستان یک بانوی محجبه قرار دارد.

این تصویرسازی توجه ویژه مقام معظم رهبری به جامعه بانوان کشور را نشان می دهد و ثابت می کند که معظم له برای ساختن ایرانی آباد و آزاد نقش مهمی را بر عهده بانوان متصور می دانند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها