موج
کدخبر : ۲۴۰۲۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-240203

کیانپور در موافقت با استیضاح کرباسیان:

نماینده مردم درود و ازنا در موافقت با استیضاح کرباسیان گفت: ایجاد اخلالگران اقتصادی حاصل سوءتدبیر و بی‌تدبیری مسئولانی بود که با رانت اطلاعاتی اجازه ثبت سفارش به برخی سودجویان دادند.

به گزارش خبرگزاری موج، مجید کیانپور نماینده درود و ازنا در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی در موافقت با استیضاح کرباسیان گفت: قسمت زیادی از قاچاق کالا از طریق گمرکات انجام می‌شود، چرا سکوت می‌کنید؟

وی ادامه داد: اخلالگران اقتصادی حاصل سوءتدبیر مسئولان بی‌تدبیر هستند که با رانت اطلاعاتی، زمینه ثبت سفارش رانت‌خواران را فراهم کرده و سودهای کلانی به جیب زده‌اند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: چرا اقتصاد ایران را درنمی‌یابید؛ همگی داریم اقتصاد کشور را به تهِ دره می‌فرستیم. کیانپور اظهار داشت: آیا نرخ تورم تک‌رقمی است؟ نرخ تورم واقعی در کشور بیش از ۵۰ درصد است و نرخ کالاهایی که به ارز وابسته هستند، تا ۲۵۰ درصد افزایش یافته است. وی تصریح کرد: همه مردم گمان می‌کنند که فردا قیمت کالاها گرانتر از امروز خواهد بود.

 ارز پتروشیمی‌ها به سامانه ارزی تزریق نمی‌شود

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: چرا ارز صادراتی پتروشیمی‌ها پیگیری نمی‌شود؛ نیمی از ارز پتروشیمی‌ها به سامانه ارزی تزریق نمی‌شود. کیانپور خطاب به کرباسیان گفت: شما سکه یک میلیونی را به چهار میلیون تومان، دلار ۳۸۰۰ تومانی را به ۱۲ هزار تومان رساندید و قیمت مسکن را ۸۰ درصد افزایش دادید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها