موج
کدخبر : ۳۴۹۳۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349304

وزیر بهداشت:

وزیر بهداشت گفت: ایران جز آن دسته کشورها بود که در شرایط تحریم نمی تواند اقتصاد را تعطیل کند به همین دلیل از همان زمان پروتکل های بهداشتی را نوشتیم و وزارت نفت و پتروشیمی ها در رعایت پروتکل های بسیار خوب عمل کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج وزیر بهداشت در مراسم اهدای 141 دستگاه ونتیلاتور توسط وزارت نفت به مناطق نفتخیز جنوب کشور گفت: سپاسگزارم که در این شرایط سخت وزارت نفت به شیوه های مختلف در کنار ما بودند و از آنجایی که 40 سال فعالیت اجرایی کرده ام روزهای به این سختی را تاکنون ندیده ام.

سعید نمکی با بیان اینکه در اوج تنگنای مالی وزیر نفت به دنبال کمک به ماست نشانه کرامت است، افزود: در حال حاضر یکی از مهمترین عوامل تأثیرگذار بر عوامل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و...نفت است، در شرایط کنونی باید تاریخ گذشته را مطالعه کرد و به تاثیر آن پی برد.

او با تاکید بر اینکه خیلی ها می گویند کاش نفت نداشتیم تا اقتصاد غیرنفتی رشد می کردیم، این در حالی که مشکل سومدیریت است، اظهار کرد: این منابع باید در مسیر توسعه و ایجاد زیرساخت ها به کار گرفته می شد، این روزها اثرات کاهش فروش نفت در اقتصاد کشور به ویژه حوزه سلامت تاثیر زیادی داشته است.

نمکی با تاکید بر اینکه در ایران به لطف خدا از ابتدای بهمن سال 98 آمادگی برای مقابله با کرونا پیدا کردیم، تصریح کرد: ایران جز آن دسته کشورها بود که در شرایط تحریم نمی تواند اقتصاد را تعطیل کند به همین دلیل از همان زمان پروتکل های بهداشتی را نوشتیم و وزارت نفت و پتروشیمی ها در رعایت پروتکل های بسیار خوب عمل کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها