موج
کدخبر : ۳۴۶۸۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346844

شریعتمداری در حاشیه جلسه هیات دولت:

وزیر کار گفت: امروز امر متناسب سازی حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی فولاد هم مورد تایید قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد شریعتمداری وزیر کار امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در رابطه با وضعیت شرکت‌های تحت پوشش وزارت تعاون به ویژه شستا گفت: همانطور که مستحضرید یکی از اقدامات دولت بورسی کردن شستا بود و این تصمیم بسیار مهم بود و تمام سهامداران از این تصمیم سود خواهند برد و سود همه سهامداران خرد بالغ بر ۱۷۹ درصد خواهد بود.

وی عنوان کرد: در این زمینه همکاران ما سیاست هایی را در پیش گرفتند تا شرایطی را فراهم کنند که در سرویس‌های زیر مجموعه سهامداران خرد بتوانند به نوعی تصمیمی برای حداقل سودآوری سهام در اختیار داشته باشند مجموعه سازمان تامین اجتماعی در طرح شفاف سازی این کار را انجام داده است تا همواره نسبت به توسعه فعالیت خود و خرید سهام مناسب مورد نیاز مردم فراهم کند.

وزیر کار در رابطه با متناسب سازی حقوق بازنشستگان گفت: آخرین اقدام مربوط به همسان‌سازی حقوق بازنشستگان فولاد بود که هم پرداخت معوقشان انجام شد و هم امروز امر متناسب سازی حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی فولاد هم مورد تایید قرار گرفت.

شریعتمداری در رابطه با تصمیم وزارت کار برای افزایش حقوق کارکنان گفت: به دلیل اینکه این بحث بسیار بحث مهمی است و به شورای عالی کار ارتباط دارد، در آینده در مورد آن صحبت شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها