موج
کدخبر : ۲۳۶۷۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-236781

بار ترافیک سنگین در مسیر ورودی محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران موجب محدود شدن رفت و آمد مراجعه کنندگان به نمایشگاه الکامپ شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، مشکلات پیش روی تحولات دیجیتال در کشور کم نیست و برگزاری نمایشگاه الکامپ که فرصتی برای رونق این حوزه به حساب می آید امری ضروری است که حاشیه های زیادی را با خود دارد.

یکی از مسائلی که در سال های اخیر برای برگزاری نمایشگاه های مختلف در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران به عنوان مانع پیش روی مخاطبان است، بحث عبور و مرور برای رسیدن به نمایشگاه است.

به گزارش موج؛ الکامپ در بین رویدادهای کشور پرمخاطب ترین نمایشگاه به حساب می آید؛ در همین زمینه سازمان صنفی یکی از مخالفان جابه جایی این نمایشگاه است و کمبود امکانات در شهرآفتاب را دلیل خود بر مخالفت با جابه جایی می داند.

لازم به ذکر است بی توجهی به مصوبه شورای شهر مبنی بر ممنوعیت برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی در خیابان سئول همچنان توسط وزارت صنعت و شهرداری نیز ادامه دارد.

گفتنی است در سال 79 شورای شهر وقت برای اولین بار مصوبه‌ای در خصوص انتقال نمایشگاه بین‌المللی از تهران داشته است، در سال 83 نیز شورای شهر، شهرداری را ملزم کرده که از برگزاری نمایشگاه‌های پر مخاطب در خیابان سئول جلوگیری کند و صراحتا شهرداری را مکلف به عدم برگزاری این نمایشگاه‌ها کرده است.

امروز علی رغم تذکر رئیس شورای شهر و وزیر کشور شاهد آن هستیم که نمایشگاه الکامپ برگزار می شود؛ آیا بهتر نیست مسئولان برای جلوگیری از بروز چنین مزاحمت‌ها و نارضایتی‌هایی برای مردم اهتمام جدی‌تری داشته باشند؟

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها