موج
کدخبر : ۲۱۲۲۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-212260

نماینده مردم شادگان در خانه ملت:

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی گفت: وضع معیشتی مردم خوب نیست و بسیار ناجور و بد است و نیاز به رسیدگی، تامل و توجه مسوولان دارد.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، حجت‌الاسلام مجید ناصری‌نژاد با بیان اینکه در سیستم مدیریت دولت بی انگیزگی موج می‌زند، عنوان کرد: مسوولان کشور به وضع معیشتی مردم توجه نکرده‌اند و در طول این سال‌ها از این مساله غافل شده‌اند و این کار آن‌ها ممکن است پیامدهای ناخوشایندی داشته باشد.

وی ادامه داد: وضع معیشتی مردم خوب نیست و بسیار ناجور و بد است و نیاز به رسیدگی، تامل و توجه مسوولان دارد.

ناصری نژاد اظهار کرد: باید به وضعیت معیشتی مردم توجه شود زیرا این عدم توجه به وضعیت معیشتی مردم، پیامدهای ناخوشایندی دارد. مسوولان کشور به این مساله توجه نکرده‌اند و در طول این سال‌ها از وضع معیشتی مردم غافل شده‌اند.

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مساله معیشتی مردم چیزی نیست که قابل حل نباشد و با توجه به ظرفیت‌هایی که در کشور و استان خوزستان وجود دارد، می‌توان مشکل معیشتی مردم را حل کرد.

وی تصریح کرد: ظرفیت‌های اشتغال در استان‌هایی مانند استان خوزستان به وفور دیده می‌شود و اگر درست به آن‌ها رسیدگی شود، می‌توان با همین ظرفیت‌های موجود مشکلات معیشتی مردم را در این استان حل کرد.

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اگر از ظرفیت‌های هر استان به خوبی استفاده شود و اولویت‌های اشتغال هر استان تا حد ممکن برای آن استان در نظر گرفته شود، شاهد حل مشکل اشتغال و مشکلات معیشتی مردم خواهیم بود.

وی با بیان این‌که در سیستم مدیریت دولت بی انگیزگی موج می‌زند، گفت: اگر مسوولان به این نکات توجه می‌کردند مشکلات معیشتی مردم حل می‌شد، اما متاسفانه با توجهی آن‌ها مشکلات تلنبار و مسایل امروز به فردا موکول شد تا امروز شاهد چنین مشکلاتی در میان مردم باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها