موج
کدخبر : ۳۸۰۱۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380130

علی بهرامی‌زاده:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی گفت: پیگیری‌های متعددی در سال گذشته برای رفع مشکل برق و آب از طریق سازمان صنایع کوچک صورت گرفت و امسال نیز مقرر شد برق شهرک با مساعدت تامین شود.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، علی بهرامی‌زاده مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی عنوان کرد: رفع مشکلات شهرک های‌ صنعتی مشهد به ویژه شهرک شماره پنج در دستور کار قرار گرفته و استاندار خراسان رضوی نیز در این زمینه پیگیر است.

علی بهرامی‌زاده در ادامه بیان کرد: شهرک صنعتی شماره پنج مشهد که در شرق این شهر واقع شده و اراضی گسترده‌ای برای استقرار واحدهای تولیدی دارد، با مشکل برق و آب مواجه بود و زمین آن نیز معارض داشت.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی همچنین خاطرنشان کرد: پیگیری‌های متعددی نیز سال گذشته برای رفع این معضل از طریق سازمان صنایع کوچک صورت گرفته بود و امسال نیز مقرر شد برق شهرک با مساعدت لازم تامین شود.

وی ادامه داد: علاوه بر این درصدد هستیم شهرک صنعتی کلات را نیز توسعه دهیم و این امر نیز با دستور استاندار خراسان رضوی در حال پیگیری است.

بهرامی‌زاده در خاتمه اظهار کرد: استقرار واحدهای صنعتی در غرب مشهد با محدودیت‌های زیست محیطی همراه است و از سوی دیگر به دلیل کمبود زمین، متقاضیان فعالیت صعنتی باید از ظرفیت شهرک صنعتی کاویان و همچنین شهرک صنعتی شماره ۵ مشهد بهره ببرند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها