موج
کدخبر : ۳۷۵۸۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375883

سرهنگ عباس صارمی ساداتی:

فرمانده انتظامی مشهد بیان کرد: ماموران دایره تجسس با بررسی سرنخ‌های موجود و تحقیقات گسترده میدانی پس از جمع‌آوری ادله و مستندات کافی با هماهنگی مقام قضایی در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه اقدام به شناسی و دستگیری متهمان نمودند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، سرهنگ عباس صارمی ساداتی فرمانده انتظامی مشهد اعلام کرد: در پی وقوع چند فقره گوشی‌قاپی در محدوده بلوار توس موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیم دایره تجسس کلانتری ۴۳ معراج قرار گرفت .

فرمانده انتظامی مشهد افزود: در بررسی اظهارات مالباختگان مشخص شد که سارقان با یک دستگاه موتورسیکلت پلاک مخدوش و پرسه‌زدن در محدوده پلیس راه امام هادی(ع) و خیابان خادم الشریعه سوژه‌های خود را شناسایی و در اقدامی تیزدستانه گوشی‌قاپی می‌کنند و در چند مورد نیز از طعمه‌های خود زورگیری کرده‌اند.

وی گفت: ماموران دایره تجسس کلانتری معراج با بررسی سرنخ‌های موجود و  تحقیقات گسترده میدانی یکی از متهمان این پرونده که فردی سابقه‌دار و شرور است را شناسایی و پس از جمع‌آوری ادله و مستندات کافی با هماهنگی مقام قضایی او را در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه در محدوده بلوار طبرسی دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش دو دستگاه تلفن همراه هوشمند مسروقه کشف کردند.

صارمی ساداتی عنوان کرد: متهم ۲۵ ساله در بازجویی‌های اولیه به ۴ فقره گوشی‌قاپی و زورگیری تلفن همراه در محدوده بلوار توس با همدستی ۲ تن از دوستانش و فروش آن‌ها به یک فردی مالخر به مبالغی بین ۵۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون تومان اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی مشهد گفت: در این عملیات با هماهنگی دکتر رحمانی معاون دادستان، دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۶ مشهد ۲ عضو دیگر این باند و فرد مالخر در ۳ عملیات مجزا در محدوده بلوار طبرسی و خیابان رسالت دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان ۴ دستگاه تلفن همراه هوشمند، یک قبضه شمشیر و یک قبضه قمه کشف شد.

سرهنگ عباس صارمی ساداتی با اشاره به کشف و توقیف موتورسیکلتی که متهمان برای سرقت‌های از آن استفاده می‌کردند، تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌های علمی پلیس، مستندات موجود و مواجهه حضوری با تعدادی از مالباختگان تاکنون به ۲۱ فقره موبایل قاپی در مشهد  و زورگیری تلفن همراه در محدوده بلوار توس، بلوار ابوطالب، بلوار هدایت، بلوار مجلسی، خیابان گاز و منطقه گلشهر اعتراف کردند و این متهمان به مراجع قضایی معرفی و تحقیقات ادامه دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها