موج
کدخبر : ۳۷۳۳۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373346

محمدرضا کلائی:

شهردار مشهد اعلام کرد: شهر مشهد با زمینه‌های درخشان و زیرساخت‌های موجود، می‌تواند میزبان برگزاری بزرگ‌ترین مسابقات ورزشی ملی و بین‌المللی حتی در سطح جهانی باشد.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمدرضا کلائی شهردار مشهدمقدس در حاشیه رقابت‌های دو و میدانی بین‌المللی امام رضا(ع) بیان کرد: مشهد شهر امام‌رضا(ع) است و زائران و مجاوران این شهر مقدس، آن را متبرک به نام ولی‌نعمت ما ایرانی‌ها می‌دانند.

شهردار مشهدمقدس در ادامه گفت: یکی از مهم‌ترین وجوه مهم این شهر عزیز، وجه فرهنگی آن و اهمیتی است که در فرهنگ امروز ایران دارد و از آن میان، ورزش مشهد نیز همواره در کانون توجه همه ایرانیان بوده و در موارد بسیاری برای کشور عزیزمان افتخارآفرین بوده است و شهر مشهد با این زمینه‌های درخشان و در کنار آن با توجه به زیرساخت‌های موجود، همواره می‌تواند میزبان برگزاری بزرگ‌ترین مسابقات ورزشی ملی و بین‌المللی حتی در سطح جهانی باشد.

کلایی تصریح کرد: از سوی دیگر، تجربه زیستن در شرایط کرونایی به ما آموخته است که در عین حال که باید آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی ویژه را رعایت کنیم و بیش از هر زمان دیگری مراقب سلامتی خودمان و اطرافیانمان و عموم مردم باشیم، زندگی را نباید تعطیل کنیم و با عادت‌کردن به رعایت ویژه‌تر بهداشت، بکوشیم روزهای کرونایی را با سلامتی و نشاط بگذرانیم.

وی گفت: باعث بسی افتخار است که یکی از مهم‌ترین مسابقات بین‌المللی ورزشی با امتیاز و رنک بالای جهانی در شهر مقدس مشهد و با نام متبرک امام‌رضا(ع) برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: نخستین دوره رقابت‌های بین‌المللی دو و میدانی جام امام‌رضا(ع) گرامی‌داشت استاد علی باغبانباشی در روزهای بیست‌ودوم و بیست‌وسوم فروردین‌ماه امسال در مجموعه ورزشی امام‌رضا(ع) برگزار و از آنجا که شعار ویژه این دوره از مسابقات «به کرونا نه بگوییم» است، می‌تواند نشان‌دهنده تلفیق هرچه مبارک‌تر سلامتی و نشاط باشد.

آیا این خبر مفید بود؟