موج

«آیلت شاکد» وزیر امور داخلی رژیم صهیونیستی در صدر هیات این رژیم برای شرکت در نمایشگاه بین‌المللی «اکسپو» دبی، یکشنبه (امروز) به امارات متحده عربی سفر می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج، در شرایطی که دید و بازدیدهای مقام‌های تل‌آویو و ابوظبی از یکدیگر ادامه دارد، امارات عربی متحده امروز یکشنبه از وزیر امور داخلی رژیم صهیونیستی میزبانی می‌کنند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی خبر دادند که «آیلت شاکد» وزیر امور داخلی این رژیم در صدر هیات تل‌آویو برای شرکت در نمایشگاه بین‌المللی «اکسپو» دبی، یکشنبه (امروز) به امارات عربی متحده سفر می‌کند.

بنا بر گزارش «عاروتص شوع»، آیلت شاکد قرار است با «سیف بن زاید آل نهیان» وزیر کشور امارات عربی متحده دیدار می‌کند. سیف بن سلطان آل نهیان همزمان منصب معاونت نخست‌وزیر امارات عربی متحده را هم برعهده دارد.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند، در دیدار این دو مقام تل‌آویو و ابوظبی درباره روابط دوجانبه رایزنی خواهد شد.

«آیلت شاکد» وزیر امور داخلی رژیم صهیونیستی درباره این سفر گفت: «من اهمیت زیادی درباره تقویت روابط استراتژیک بین اسرائیل و امارات عربی متحده می‌بینم».

شاکد که همزمان نفر دوم حزب «یامینا» به رهبری «نفتالی بنت» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی است، در حالی به امارات عربی متحده سفر می‌کند که به دنبال توافق سال گذشته عادی‌سازی روابط بین ابوظبی و تل‌آویو، دو طرف سفارت‌هایشان را دایر کردند و از آن زمان سفرهای مقام‌‌های اماراتی و صهیونیستی تشدید شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`