موج
کدخبر : ۳۵۲۳۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352368

طبق اعلام منابع خبری در پی تیراندازی فردی مسلح به محل تجمع طرفداران « دونالد ترامپ » دو نفر مجروح شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، در یک حادثه تیراندازی در محل تجمع طرفداران « دونالد ترامپ » رئیس‌جمهور آمریکا در «فورت لودردال» ایالت «فلوریدا» آمریکا دست‌کم دو زن مجروح شدند.

بنا بر گزارش شبکه روسی «راشاتودی»، یک عامل مسلح ساعاتی پیش به وقت محلی از درون خودرویی در حال به وسیله یک تفنگ ساچمه‌ای به سمت جمعی از هواداران ترامپ در فورت لودردال فلوریدا تیراندازی کرد.

طبق این گزارش، حادثه فوق در ساعت 18:15 جمعه به وقت محلی (02:45 بامداد شنبه به وقت تهران) و زمانی به وقوع پیوست که گروهی از طرفداران ترامپ در مقابل فروشگاه «کورال ریج» تجمع کرده بودند.

علیرغم آنکه رسانه‌های محلی گزارش کرده‌اند که فرد تیرانداز، تجمع‌کنندگان را هدف قرار داده بود اما پلیس محلی می‌گوید که «انگیزه پشت پرده این حادثه تاکنون مشخص نشده است».

حامیان ترامپ در فلوریدا در حالی تظاهرات برپا کرده‌اند که ترامپ تاکنون با 214 رأی الکترال از بایدن با 264 رأِ الکترال بسیار عقب‌تر قرار گرفته است و برای پیروزی در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا به کسب آراء الکترال در تمامی ایالات باقی‌مانده بعلاوه نوادا نیاز دارد و این در حالی است که بایدن هم‌اکنون در ایالات پنسیلوانیا، جورجیا و آریزونا پیشتاز است و در جدیدترین سخنرانی خود گفته است که بیش از 300 رأی الکترال به دست می‌آورد.

پیش از این نیز پلیس شهر «فیلادلفیا» در پی تهدید بمبگذاری، یک مرکز فروش را در این شهر ایالت پنسیلوانیا تخلیه کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها