موج

در همایش شباب‌المقاومه مطرح شد:

نماینده شیخ عیسی قاسم در ایران با اشاره به طرح عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی گفت: هرکسی با اسرائیل باشد خائن است و با کفار همراهی کرده؛ ما عادی سازی خائنانه با رژیم صهیونیستی توسط امارات را محکوم می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت الاسلام والمسلمین شیخ حسین المعتوق دبیرکل جریان همبستگی اسلامی ملی کویت امروز در هفتمین همایش بین المللی جبهه جهانی شباب المقاومه «راهکارهای نابودی اسرائیل» که در سالن همایش های مدرسه علمیه دارالشفاء برگزار شد، اظهار داشت: مردم باید به دنبال آزادی فلسطین و روحیه مقاومت باشند.

وی  با اشاره به نقش نسل جوان برای نابودی اسرائیل افزود: جوانان در این جریان اهمیت زیادی دارند، انرژی جوانان مخصوصا جوانان مومن و مخلص می تواند دشمن صهیونیستی را از بین ببرد.

دبیرکل جریان همبستگی اسلامی ملی کویت بیان کرد: جوانان مسلمان در همه جهان اگر جمع شوند، می‌توانند رژیم صهیونیستی را نابود کنند؛ جوانان بحرین و یمن و همه جوانان محور مقاومت این را نشان داده‌اند.

این عالم برجسته کویتی با بیان اینکه جمهوری اسلامی مادر و محور مقاومت است، گفت: ملت ایران همچنان عزیز و قوی است و این موضوع به‌خاطر مدیریت مقام معظم رهبری  است.

وی با بیان اینکه درگیری بین حق و باطل یک ریشه الهی داشته و همه فروعات دینی بر این اساس است، بیان کرد: وظیفه داریم که فرهنگ مقاومت را گسترش دهیم، قرآن کتاب مقاومت بوده و نیازی به منبع دیگری نداریم، تفکر مقاومت در قرآن بوده و قرآن به ما آموخته که باید در مقابل دشمنان ایستادگی کنیم.

المعتوق بیان کرد: مبارزه با طاغوت ریشه الهی داشته و تا روزی که عدل الهی بر زمین گسترش پیدا کند، ادامه خواهد داشت.

دبیرکل جریان همبستگی اسلامی ملی کویت گفت: امروز آمریکا و دولت‌های استکباری و دنباله‌روهای آنها مصادیق طاغوت هستند و ما باید با آن ها مقابله کنیم؛ محور مقاومت باید روحیه مقاومت را حفظ کرده و پروژه مقاومت را قوت ببخشد.

وی با بیان اینکه باید درک کنیم که آزادی فلسطین نزدیک است، خاطرنشان کرد: حفظ روحیه مقاومت باید مورد تاکید باشد، حوزه های علمیه و موسسات علمی باید روی بحث مقاومت کار کرده و مردم را به روی آوردن به فرهنگ مقاومت تشویق کنند.

عادی‌سازی رابطه با رژیم صهیونیستی همچون گوشت خوک حرام است

در ادامه نیز، شیخ عبدالله دقاق نماینده شیخ عیسی قاسم در ایران اظهار داشت: گروه‌های فلسطینی با رژیم صهیونیستی مقابله می‌کنند و این گروه‌های مقاومت مصمم  و با ایمان هستند.

وی با اشاره به طرح عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی افزود: هرکسی با اسرائیل باشد خائن است و با کفار همراهی کرده؛ ما عادی سازی خائنانه با رژیم صهیونیستی توسط امارات را محکوم می‌کنیم.

نماینده شیخ عیسی قاسم در ایران با تاکید بر اینکه "عادی سازی روابط با اسرائیل خیانت بسیار بزرگی است" بیان کرد: تنها راه آزادسازی فلسطین مقاومت است، باید با توکل بر خدا و ایمان به خداوند رژیم صهیونیستی را نابود کنیم.

دقاق عنوان کرد: اگر همه دنیا با اسرائیل روابط عادی داشته باشند ولی ما تا آخر در برابر این رژیم اشغالگر ایستادگی کرده و تا نفس آخر آن را نابود می کنیم.

وی تصریح کرد: همه عالم باید این موضوع را بدانند که ما با رژیم صهیونیستی هیچ گاه رابطه ای برقرار نخواهیم کرد، اگر کسی شراب و گوشت خوک بخورد حرام است و به همین صورت ارتباط با اسرائیل حرام است.

نماینده شیخ عیسی قاسم در ایران با بیان اینکه ملت مسلمان بحرین عادی سازی با اسرائیل را محکوم می کند، خاطرنشان کرد: مردم بحرین مؤمن و با ایمان هستند و همه دنیا مشاهده کردند که چگونه بحرینی ها مقابل سفارت آمریکا و با پرچجم فلسطین تظاهرات کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها