موج
کدخبر : ۳۴۰۲۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340207

چهار وزیر رژیم صهیونیستی به دلیل مثبت شدن تست کرونا وزیر امور قدس قرنطینه شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، به نوشته روزنامه عبری‌زبان «معاریو»، وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی، از چهار وزیر اسرائیلی خواست تا پس از ارتباط و تماس با رافی پرتز، وزیر امور قدس در دولت اسرائیل که روز شنبه اعلام کرد که به کرونا مبتلا شده است، تحت قرنطینه قرار بگیرند.

این روزنامه عبری‌زبان همچنین نوشت، این وزارتخانه از زئیو الکین، وزیر آموزش عالی و منابع آبی، یعقوب اویتان، وزیر امور دینی، اورلی لوی، وزیر توسعه و نیز الی کوهن، وزیر اطلاعات دولت اسرائیل خواست خود را قرنطینه کنند.

طبق نوشته روزنامه معاریو،آوی دیختر، اوسنات مارک از اعضای پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست) و همچنین سه تن از مشاوران آنها نیز به همین دلیل در قرنطینه قرار دارند.

قرار است قرنطینه وزراء و نمایندگان اسرائیلی تا نهم اوت ادامه یابد.

وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی اعلام کرد،روز شنبه ۶۲۵ تن به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و ۹ تن نیز جان خود را به خاطر ابتلا به این ویروس از دست دادند. تاکنون ۷۲ هزار و ۳۱۵ تن به این بیماری مبتلا شده‌اند که از میان آنها ۵۳۱ تن بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در اراضی اشغالی جان باخته و بیش از ۴۵ تن بهبود یافته‌اند.

پیشتر وزیر امور قدس در دولت اسرائیل در توئیتی نوشت: متاسفانه، نتیجه آزمایش ویروس کرونا که انجام دادم، مثبت اعلام شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها