موج

به گفته مقام های روسی، تصمیم آمریکا مبنی بر خارج کردن تمامی کارمندان سفارت این کشور در کاراکاس، هشدار دهنده و خطرناک است.

به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری موج به نقل از خبرگزاری آناتولی، به گفته مقام های روسی، تصمیم آمریکا مبنی بر خارج کردن تمامی کارمندان سفارت این کشور در کاراکاس، هشدار دهنده و خطرناک است. 

ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت خارجه روسیه در اظهاراتی گفته است:"تصمیم آمریکا مبنی بر خارج کردن کارمندان سفارت این کشور از ونزوئلا هشدار دهنده است مخصوصا به این دلیل که این اقدام با اظهات مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا همراه شد که گقته بود: حضور پرسنل آمریکایی در ونزوئلا، موجب محدود شدن اقدامات آمریکا می گردد. این اقدامات چه هستند؟". 

زاخارووا افزوده: قطعی برق در ونزوئلا اقدامی خرابکارانه بود که از خارج این کشور سازماندهی شده بود. زاخارووا قطعی برق و هدف قرار دادن تاسیسات زیربنایی در ونزوئلا را همچون اقدامی برای تضعیف دولت مرکزی ونزوئلا توصیف کرده است. 

علی رغم تلاش های آمریکا، دو سوم از اعضای سازمان ملل متحد، خوان گوآیدو را به عنوان رئیس جمهور موقت ونزوئلا شناسایی نکرده اند. سخنگوی وزارت خارجه روسیه از آمریکا خواسته طرح های خود برای سرنگونی دولت قانونی ونزوئلا را رها کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها