روز دوشنبه(29 بهمن ماه)، وزیر اطلاع رسانی پاکستان گفته است: محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی در جریان سفرش به اسلام آباد، دستور آزادسازی 2100 زندانی پاکستانی را که در زندان های عربستان در بازداشت به سر می برند را صادر کرده است.

به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری موج به نقل از رویترز، روز دوشنبه(29 بهمن ماه)، وزیر اطلاع رسانی پاکستان گفته است: محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی در جریان سفرش به اسلام آباد، دستور آزادسازی 2100 زندانی پاکستانی را که در زندان های عربستان در بازداشت به سر می برند را صادر کرده است. 

بن سلمان روز یکشنبه و در آغاز تور آسیایی خود، وارد اسلام آباد پایتخت پاکستان شد. تور آسیای وی شامل سفر به چین نیز می شود. ناظران بر این باورند که سفرهای آسیایی وی در راستای تلاش های بن سلمان برای تجدید آبرویش پس از فاجعه قتل جمال خاشقجی اتفاق می افتد.

روز یکشنبه، عربستان سعودی قراردادهای سرمایه گذاری به ارزش 20 میلیارد دلار با پاکستان به امضا رساند. وزیر اطلاع رسانی پاکستان گفته است: پس از درخواست عمران خان نخست وزیر پاکستان از بن سلمان، ولیعهد عربستان دستور آزادسازی 2100 زندانی پاکستانی که در زندان های عربستان به سر می برند را صادر کرده است. 

 

بیشتر بخوانید:

وعده سرمایه گذاری 20 میلیارد دلاری عربستان به پاکستان