موج

خبرگزاری موج، اهم اخبار بین الملل سه شنبه 23 بهمن ماه را گزارش می دهد.

به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری موج، سرخط مهمترین اخبار بین الملل سه شنبه 23 بهمن ماه 1397 را می توانید در ادامه بخوانید:

رئیس جمهور اسبق افغانستان درگذشت

صبغت الله مجددی رئیس جمهور اسبق افغانستان درگذشت.

درخواست دولت لبنان از ایران          

میشل عون رئیس جمهور لبنان در دیدار با محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران در بیروت خواستار کمک ایران به فرآیند بازگشت آوارگان سوری ساکن در لبنان به کشورشان شد.

طالبان لیست اعضای تیم مذاکره کننده با آمریکا را اعلام کرد          

طالبان لیست اعضای تیم مذاکره کننده خود با آمریکا را برای مذاکرات ماه جاری اعلام کرد. بر این اساس، تیم مذاکره کننده طالبان از 14 عضو تشکیل شده است.

ایالات متحده آمریکا قصد دارد تا این هفته کنفرانس ورشو را در لهستان برگزار کند و جهان را در قالب دیدگاهی در خاورمیانه بر علیه ایران و تقویت اسرائیل متحد سازد. با این حال، تلاش های آمریکا چندان با استقبال بین المللی مواجه نشده است.

یک میلیاردر چینی که از سوی دولت استرالیا به دلیل مظنون بودن به همکاری با حزب کمونیست چین جهت تاثیرگذاری بر سیاست داخلی استرالیا از ورود به این کشور منع شده است، استرالیا را "غول بچه ای" خطاب کرده که هنوز جایگاهش را در عرصه سیاست بین الملل پیدا نکرده است.

دبیرکل حزب‌الله لبنان در دیدار با وزیر خارجه کشورمان ضمن قدردانی از حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران گفت که این حمایت‌ها منجر به تحقق پیروزی در میادین مختلف شده است.

أبو صهیب فرانسوی در سوریه بازداشت شد          

نیروهای دموکراتیک کُرد أبو صهیب فرانسوی را شناسایی و بازداشت کردند.

20 غیرنظامی در حمله ائتلاف بین المللی ضد داعش به دیرالزور کشته شدند          

۲۰ غیرنظامی سوری در حمله هوایی جنگنده‌های ائتلاف بین‌المللی ضد داعش به حومه دیرالزور جان باختند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها