English

رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس پیشنهاد کرد:

ایجاد خط اعتباری ویژه برای بانک مسکن

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی پس از بررسی اقدامات جهادی بانک مسکن در پرداخت تسهیلات مسکن به ویژه طرح نهضت ملی مسکن در مقایسه با سایر بانک‌ها، از ارائه پیشنهاد ایجاد خط اعتباری ویژه برای بانک مسکن خبر داد.

ایجاد خط اعتباری ویژه برای بانک مسکن

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بانک مسکن، حجت الاسلام نصرا... پژمانفر رییس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در دیدار با دکتر سید عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن با بیان این مطلب گفت: بانک مسکن در راستای پیشبرد طرح نهضت ملی به عنوان یکی از مهم ترین پروژه‌های دولت در بخش مسکن بیش از تعهدات خود در این طرح عمل کرده است.

وی افزود: این روند باعث شده فاصله زیادی بین منابع و مصارف این بانک ایجاد شود که باید راهکارها و تمهیدات اجرایی برای کاهش این فاصله ارائه کرد.

پژمانفر با قدردانی از تلاش مدیران و کارکنان بانک مسکن در ایفای نقش خود در تسهیل فرایند خانه دار شدن مردم افزود: ایجاد خط اعتباری ویژه و حمایت از بانک مسکن به این بانک در ایفای نقش مطلوب و تاثیرگذار در بخش مسکن اثر بسزایی دارد و ما در تلاشیم با حمایت همه جانبه روند اقدامات بانک را تسریع کنیم.

پژمانفر با اشاره به نگاه جامعه به بانک مسکن به عنوان تنها بانکی که در بخش تامین خانه به مردم تسهیلات ارائه می‌دهد افزود: باید منابع سایر بانک ها نیز به بخش مسکن هدایت شود و آنها نیز همسو و همراه با بانک مسکن دغدغه مردم را حل کنند.

همچنین تلاش می‌کنیم با برگزاری جلسات منظم با نمایندگان مجلس و هماهنگی دستگاه‌های ذیربط منتهی به تصمیمات مطلوب شود.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه