English

نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام:

مسکن و اشتغال از ضروری ترین نیازهای مردم است

نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام با بیان اینکه مسکن و اشتغال از ضروری ترین نیازهای مردم است گفت: ترویج فرهنگ نیکوکاری برای تقویت اقتصاد خانواده ها ضروری است.

مسکن و اشتغال از ضروری ترین نیازهای مردم است
به گزارش خبرگزاری موج ایلام

، حجت الاسلام والمسلمین اله نور کریمی تبار نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام در دیدار با مدیرکل و مدیران کمیته امداد استان که به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری برگزار شد بیان کرد: اینکه کمیته امداد برنامه هایی همچون اشتغال، مسکن، درمان ،تهیه جهیزیه و دیگر خدمات حمایتی را در اولویت فعالیت های خود قرار داده این موارد کاهش محرومیت را در پی داشته و شایسته تقدیر است.

وی ادامه داد: در راستای اشتغال و توانمندسازی خانواده ها ارائه آموزش های مهارتی به آنان از ضرورت هایی است که در فرایند اشتغال آفرینی برای آنان بسیار ضرورت دارد.

امام جمعه ایلام با اشاره به در پیش بودن هفته احسان و نیکوکاری گفت: ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری در جامعه از مهم ترین کارهایی است که در راستای اقتصاد خانواده ها و توانمندشدن آنان باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

کریمی تبار با عنوان اینکه در کنار خدمات حمایتی و کمک اقتصادی به خانواده ها توجه به مسائل فرهنگی و اعتقادی آنها بسیار مهم است تصریح کرد: بسیاری از افراد مددجو با حمایت های فرهنگی کمیته امداد توانسته اند مدارج علمی بالایی را به دست آوردند. 

مدیرکل کمیته امداد استان نیز در این نشست با ارائه گزارشی از خدمات کمیته امداد استان گفت: از سال گذشته تاکنون بیش از 400 واحد مسکونی برای مددجویان این نهاد ساخت و تحویل مددجویان شده است.

ناصر مرادی پویانی تصریح کرد: نبود زمین از مشکلاتی است که مانع خانه دار شدن برخی خانواده های مددجو شده است.

وی ادامه داد: در راستای تأمین جهیزیه مددجویان نیز هم اکنون برای هر زوج مددجو حداقل پنج کالای اساسی تهیه می شود و ارزش هر سری جهیزیه بیش از 40 میلیون تومان است.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه