موج
کدخبر : ۳۹۴۹۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-394907

سردار القاصی مهر خبر داد:

فرمانده انتظامی استان ایلام از کشف 113 رأس دام قاچاق از 3 دستگاه کامیون در شهرستان دهلران خبر داد و گفت: در این راستا 7 نفر دستگیر و کامیون های حامل احشام نیز توقیف شدند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سردار دلاور القاصی مهر فرمانده انتظامی استان ایلام افزود: مأموران انتظامی شهرستان دهلران بامداد امروز حین کنترل خودروهای عبوری به 3 دستگاه کامیون مشکوک و ضمن هماهنگی قضائی خودروها را متوقف کردند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در بازرسی از کامیون ها 113 رأس دام قاچاق که فاقد هر گونه مجوز از اداره دامپزشکی بود کشف شد، اظهار داشت: کارشناسان ارزش ریالی این احشام را 3 میلیارد ریال برآورد کردند.

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به اینکه نیروی انتظامی با هرگونه قاچاق برخورد جدی می کند،تصریح کرد: در این راستا 7 نفر دستگیر و کامیون های حامل احشام نیز توقیف شدند.

سردار القاصی مهر با بیان اینکه متاسفانه در چند روز گذشته شاهد کشف مرغ زنده و دام قاچاق در اقصی نقاط استان بودیم، انتظار می رود که آحاد مختلف در صورت مشاهده به نیروی انتظامی گزارش دهند، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی ایلام در همه جای استان حضوری فعال دارد و در صورت مشاهده هر نوع کالای قاچاق ، با آنان برخورد قانونی  می کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها