موج
کدخبر : ۳۹۴۷۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-394735

سردارالقاصی مهرخبر داد:

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: ماموران انتظامی استان در 3 عملیات جداگانه و در شهرستان های آبدانان، بدره و چرداول با رصد محورهای مواصلاتی بیش از 5 هزار قطعه مرغ زنده قاچاق معادل 11 تن و 360 کیلو گرم از 5 دستگاه کامیونت کشف کردند.

 به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سردار دلاور القاصی مهر فرمانده انتظامی استان ایلام از کشف بیش از 11 تن مرغ مرغ زنده قاچاق و فاقد مجوز در سطح استان خبر داد  و افزود:در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالاهای مورد نیاز مردم و دریافت اخباری مبنی بر انتقال مرغ زنده بصورت غیرقانونی و خارج از شبکه توزیع توسط چند فرد سودجو رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت .

وی با اشاره به اینکه ماموران انتظامی استان در 3 عملیات جداگانه و در شهرستان های آبدانان، بدره و چرداول بیش از 5 هزار قطعه مرغ زنده کشف کردند،اظهار داشت: با رصد محورهای مواصلاتی بیش از 5 هزار قطعه مرغ زنده قاچاق معادل 11 تن و 360 کیلو گرم از 5 دستگاه کامیونت کشف کردند.

سردار القاصی مهر با بیان این که کارشناسان ارزش این محموله های کشف شده را 3 میلیارد  و 408 میلیون ریال برآورد کرده اند، تصریح کرد: در این راستا رانندگان کامیونت ها در جهت سیر مراحل قانونی روانه دادسرا و محموله های کشف شده جهت توزیع در بازار تحویل مراجع ذیربط شدند

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها