موج
کدخبر : ۳۹۰۱۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-390142

سردار القاصی مهر:

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به اینکه زیربنای تمام فعالیت های اجتماعی امنیت است،گفت: بسیاری از نقدهای سازنده خبرنگاران کمک می‌کند تا جلوی یک اتفاق ناگوار در آینده گرفته شود.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سردار دلاور القاصی مهر فرمانده انتظامی استان ایلام در دیدار با تعدادی از رسانه های استان به مناسبت روز خبرنگار، افزود:اصحاب رسانه می‌توانند چشم بینای دستگاه‌های اجرایی، در شناسایی کمبودها باشند.

وی اظهار داشت: زمانی ضریب نفوذ رسانه در جامعه بالا می‌رود که رسانه پویا، فعال، منتقد، تحلیل‌گر و صراحت و شفافیت در مطالبه‌گری را سر لوحه کار خود قرار دهد.

فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد:رسانه‌ها اعتمادسازی در جامعه را سرلوحه کار خود قرار دهند و با قلم فرسایی در این زمینه باعث ایجاد نشاط و آرامش بیشتری شوند.

سردار القاصی مهر به تاثیرگذاری کار رسانه در سطح جامعه و تنویر افکار عمومی اشاره و خاطرنشان کرد: رسانه ها نیروهای محرک در روند توسعه یک جامعه هستند که می توانند زیر ساخت های فکری - فرهنگی مناسب  را در جامعه رواج دهند.

سردار القاصی مهر  به همراهی خوب رسانه های استان با مجموعه پلیس اشاره کرد و گفت: در بحث پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، تعطیلات ایام نوروز، جلوگیری از حوادث ترافیکی و جاده ای ،بلاهای طبیعی، و...این رسانه ها بودند که پای کار آمدند و نقش بی بدیل خود را به منصه ظهور رساندند.

وی گفت: زیربنای تمامی فعالیت های اجتماعی ، امنیت است، و انتقال احساس امنیت به افکار عمومی وظیفه رسانه ها است که بایستی این موضوع مهم و حیاتی روز جامعه به صورت ویژه در دستور کار قرار گیرد.

فرمانده انتظامی استان ایلام در بخش پایانی سخنان خود به شورآفرینی رسانه های استان در انتخابات امسال اشاره کرد و گفت: حضور ۶۳ مردمی استان ایلام پای صندوق های رای نشان دهنده تلاش متعهدانه رسانه های استان در خصوص مشارکت حداکثری پای صندوق‌های رأی بود.

گفتنی است در انتهای این نشست، خبرنگاران در فضایی صمیمی به بحث و تبادل نظر با فرمانده  انتظامی استان پرداختند

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها