موج
کدخبر : ۳۸۹۰۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-389034

جولان کرونا در استان ایلام:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام از ابتلای 300 مورد جدید به کرونا ویروس در نقاط مختلف شهری و روستایی استان ایلام طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: متاسفانه در طی 24 ساعت گذشته دو نفر در اثر ابتلا به این ویروس منحوس فوت نموده است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، دکتر محمد کریمیان  رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با اشاره به اینکه تعداد مبتلایان و بستری ها روز به روز در حال افزایش است، افزود: عدم رعایت پروتکل های بهداشتی، فاصله های اجتماعی ، شرکت در مراسمات پر تجمع و بی توجهی به مصوبات ستاد استانی کرونا باعث افزایش تعداد مبتلایان و بستری ها در استان شده است.

وی با بیان اینکه از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون 44 هزارو 388 نفر در مناطق شهری و روستایی استان به کرونا ویروس مبتلا شده است، اظهار داشت:طی 24 ساعت گذشته تعداد  300 مورد مثبت جدید بیماری کرونا در استان شناسایی شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با اشاره به اینکه متاسفانه در 24 ساعت گذشته 2 مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان داشتیم و مجموع فوت شدگان ناشی از کرونا تا این لحظه 832 نفر می باشد،تصریح کرد: دو مورد فوتی امروز مربوط به شهرستان های ایلام و دره شهر می باشد.

کریمیان با بیان اینکه امروز 108 نفر بستری جدید به آمار استان اضافه شد و هم اکنون تعداد بستری های کل استان در حال حاضر 268 نفر هستند،خاطرنشان کرد:شهرستان های ایلام، چوار، مهران، دهلران، آبدانان و دره شهر قرمز، شهرستان بدره نارنجی و شهرستان های سیروان، چرداول، ایوان و هلیلان نیز زرد هستند.

وی با بیان اینکه طی 24 ساعت گذشته در بیمارستان های ایلام 35، مهران 27 ، آبدانان 13 ، دره شهر 12 ، ایوان هفت، دهلران پنج، چرداول چهار، بدره سه و ملکشاهی 2نفر بستری شدند، ادامه داد: در مدت یاد شده مراکز درمانی شهرستان های سیروان، هلیلان و چوار نیز بیمار جدید ناشی از کرونا بستری نشده  است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها