موج
کدخبر : ۳۸۶۴۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-386409

محمد کریمیان:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با اشاره به اینکه طی 24 ساعت گذشته 98 مورد جدید مبتلا به کرونا ویروس درمناطق مختلف شهری و روستایی استان ایلام شناسایی شده است،گفت:خوشبختانه طی این مدت هیچگونه مورد فوتی گزارش نشده است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، محمد کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با اشاره به اینکه از ابتدای شیوع این بیماری تاکنون 41 هزارو 125 نفر در این استان به کرونا مبتلا شده اند، افزود:رعایت پروتکل های بهداشتی،فاصله های اجنماعی و دوری از تجمعات و غیره از افزایش شیوع این بیماری کمک می کند.

وی با بیان اینکه طی 24 ساعت گذشته تعداد 98 مورد مثبت جدید بیماری کرونا در استان شناسایی شده است، اظهار داشت:خوشبختانه در 24 ساعت گذشته مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان نداشتیم و مجموع فوت شدگان ناشی از کرونا تا این لحظه 808 نفر می باشد.

دکتر کریمیان با اشاره به اینکه در حال حاضر شهرستان های ایلام، مهران، دره شهر و چوار در وضعیت قرمز، دهلران، آبدانان و بدره در وضعیت نارنجی و سایر شهرستان ها نیز در وضعیت زرد قرار دارند،گفت:انتظار می رود که آحاد مختلف مردم هشدارهای دانشگاه علوم پزشکی جدی بگیرند و با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی و عدم شرکت در تجمعات در کاهش مبتلایان به این بیماری منحوس کمک کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها