موج
کدخبر : ۳۸۶۰۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-386088

نوراله تیموری خبر داد:

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام از استاندارد سازی 350 انشعاب آب روستای گنداب خبر داد و گفت:طرح نوسازی شبکه آب شرب روستای گنداب شهرستان آبدانان بطول 7 هزار متر اجرا و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، دکتر نوراله تیموری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام افزود:به منظور از مدار خارج کردن شبکه فرسوده قدیمی و مدیریت شبکه توزیع، این شرکت با رعایت کامل استانداردهای لازم علاوه بر نصب شیرآلات کنترلی شبکه توزیع و احداث حوضچه های شیرآلات، اقدام به نوسازی شبکه آب شرب روستای گنداب بطول 7 هزار متر نموده است.

وی اظهار داشت:برای اجرای شبکه توزیع  از لوله های پلی اتیلن با قطرهای 20 تا 160 میلی متراستفاده شده که با اجرای آن تعداد 350 انشعابات آب این روستا استاندارد سازی و نصب گردید.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با بیان اینکه اصلاح شبکه فرسوده آبرسانی به منظور مدیریت مصرف همچنان در دستور کار است،تصریح کرد:برای اجرای این طرح یک میلیارد و 275میلیون تومان اعتبار از محل اعتبارات این شرکت هزینه شده است.

تیموری با اشاره به اینکه اصلاح و بازسازی شبکه آبرسانی این روستا باعث افزایش فشار آب می‌شود،خاطرنشان کرد: با اجرای این عملیات ضمن ارتقای خدمات، شاهد جلب رضایت مشترکان روستای مذکور از وضعیت آبرسانی هستیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها