موج
کدخبر : ۳۸۵۶۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-385635

جهانگیر رستمزاد:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام با اشاره به اینکه بانک مرکزی باید نگاه ویژه ای درافزایش منابع داخلی بانک ها در ایلام داشته باشد،گفت:با وجود ظرفیت های عظیم خدادادی که در ایلام وجود دارد اما منابع داخلی بانک های استان جوابگوی نیاز راه اندازی واحدهای تولیدی و سرمایه در گردش نیست.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام،جهانگیر رستمزاد در نشست شورای مدیران دستگاه‌های تابعه وزارت کار تعاون و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تاکنون بیش از 7 میلیارد یورو در حوزه نفت و گاز استان سرمایه گذاری شده است،افزود:موفقیت در حوزه های اشتغال، جذب سرمایه‌گذاری و توسعه استان در بخش های مختلف از جمله نفت، گاز و پتروشیمی نتیجه همدلی و اهتمام مدیران استان بود که با مدیریت استاندار ایلام به ثمر رسیده است.

 معاون استاندار ایلام به پرداخت تسهیلات اشتعال روستایی در استان اشاره کرد و اظهار داشت:ایلام در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی روستایی در کشور رتبه پنجم  را به خود اختصاص داده است که حایز اهمیت است

رستمزاد با بیان اینکه تا آخر عمر دولت دوازدهم همه در قبال مردم و نظام مسئولیم و وظیفه داریم مشکلات، موانع و نارسایی ها را بررسی و پیگیری کنیم،تصریح کرد:همدلی و همکاری خوبی میان مدیران وجود دارد که نتیجه این دستاورد موفقیت در حوزه اشتغال و جذب سرمایه‌گذاری در بخش های مختلف بوده است.

وی با بیان اینکه صندوق کار آفرینی و توسعه تعاون پرداخت های خوبی در حوزه های مختلف اشتعال زایی در داشته است،خاطرنشان کرد:در مجموع منابع داخلی بانک ها در استان خیلی کم است و باید سازوکاری طراحی کرد تا بانک های مرکزی ایلام را بصورت ویژه ببیند.

مدیرعامل صندوق کار آفرینی امید کشور نیز در این دیدار گفت:این صندوق در بخش های مختلف همواره برای ایجاد اشتغال با توجه به مسئولیت اجتماعی ورود کرده است.

اصغر نوراله زاده افزود:مجریان طرح ها هر میزان سپرده گذاری کنند، ما 2 برابر تسهیلات ارائه می دهیم و برای افزایش ظرفیت اشتغال و توسعه محلی پای کار هستیم و این اقدام در خوزستان و خراسان جنوبی صورت گرفته است.

وی یکی از مزیت های استان ایلام را مرز اعلام کرد و اظهار داشت:در این زمینه می توان کسب و کارهای خوبی برای توسعه فراهم کرد و اعتبار مناسبی برای راه اندازی آنها اختصاص داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها