موج
کدخبر : ۳۷۸۷۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378770

عبدالله بهادری:

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: تلاش می شود تا اربعین آینده عمده عملیات راه سازی محور ایلام به مهران به اتمام برسد هر چند که در چند نقطه از جمله تکمیل تونلها و بحث نقاط رانشی و غیره نیاز به اعتبار و زمان دارد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام ، عبدالله بهادری مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام در بازدید از پروژه های راه سازی قطعه اول ایلام- مهران بر تسریع اجرای این طرح تأکید کرد و افزود: به لحاظ شرایط توپوگرافی منطقه، قطعه اول بزرگراه ایلام-مهران بیشترین حجم عملیات  راه سازی این محور جهت ارتقاء به بزرگراه را به خود اختصاص داده است.

وی ادامه داد:  به طوری که در این قطعه که طول آن 11 کیلومتر است و 5  کیلومتر آن به بهره برداری رسیده و 6 کیلومتر در دست اقدام است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام تصریح کرد: در این 6 کیلومتر دو رشته تونل در دست احداث می باشد، یکی تونل موازی تونل قبلی راه کربلا به طول ۷۱۰ متر که حفاری و کف برداری شده و پیمانکار در حال نصب قالب لاینینگ برای اجرای عملیات لاینینگ این تونل می باشد.

بهادری خاطرنشان کرد: با نصب این قالب عملیات لاینینگ بدون وقفه ادامه پیدا می کند و تونل کیلومتر 5 ایلام- مهران به طول 860 متر که حفاری  آن به پایان رسیده و  عملیات کف برداری آن نیز در مراحل پایانی است.

 بهادری افزود: غیر از احداث این دو تونل در قطعه اول بزرگراه ایلام- مهران عملیات تکمیلی پلهای بزرگ و حجم عظیم ترانشه برداری و خاک ریزی در مراحل پایانی است که با انجام این مرحله چند نقطه پرحادثه محور مذکور حذف خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها