موج
کدخبر : ۳۷۷۰۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377023

‍ ‍ استاندار ایلام:

استاندار ایلام با اشاره به اینکه تبیین گفتمان شهدا برای نسل جدید یک نیاز اساسی است،گفت: برگزاری کنگره شهدا فرصتی مناسب برای نشان دادن مجاهدت ها و مقاومت های مردمان این دیار است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام،  محمد نوذری در نشست هماهنگی برگزاری کنگره 3 هزار شهید استان ایلام خواستار تشکیل دبیرخانه و کمیته های ۱۹ گانه شد و افزود: برگزاری کنگره شهدا فرصتی مناسب برای نشان دادن مجاهدت ها و مقاومت های مردمان این دیار است.

وی اظهار داشت:تاکنون در حوزه دفاع مقدس در ایلام کار خاصی صورت نگرفته، اما برگزاری کنگره می تواند روایتی دیگر از جنگ، مقاومت، ایثارگری و مولفه های پیروزی بخش جبهه میانی را برای همه بازگو نماید تا فرصتی دوباره برای ساخت آثار فاخر در قالب فیلم و سریال و نوشته و غیره را فراهم آورد.

استاندار ایلام تصریح کرد:مسئولین کمیته ها اقدامات، شرح وظایف و مسئولیتهای خود را از طریق مجموعه تحت کنترل خود پیگیری و تجهیزات لازم را در همان اداره فراهم آورند.

دکتر نوذری با بیان اینکه تبیین گفتمان شهدا برای نسل جدید یک نیاز اساسی است، خاطرنشان کرد: باید با بهره گیری از ظرفیت های دستگاهها و با برنامه ریزی دقیق و منسجم، زمینه برگزاری هرچه با شکوهتر کنگره را فراهم آورد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها