موج
کدخبر : ۳۷۶۲۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376260

محمد کریمیان:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: طی 24 ساعت گذشته 196 مورد جدید مبتلا به کرونا ویروس در نقاط مختلف شهری و روستایی استان شناسایی شده و متاسفانه نیز دو مورد فوتی گزارش شده است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام ، دکتر محمد کریمیان از افزایش شمار مبتلایان به کرونا در استان به تعداد 35 هزارو 903 نفر خبر داد و افزود:طی 24 ساعت گذشته تعداد 196 مورد مثبت جدید بیماری کرونا در استان شناسایی شده است.

وی اظهار داشت: متاسفانه در 24 ساعت گذشته 2 مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان داشتیم و مجموع فوت شدگان ناشی از کرونا تا این لحظه 748 نفر می باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام خاطرنشان کرد: دو مورد فوتی امروز شامل یک مورد در شهرستان سیروان و یک مورد در دهلران بوده است

ایثار و تلاش کارشناسان پیشگیری و مبارزه با بیماری ها بیش از پیش به چشم می آید

‍ معاون بهداشتی دانشگاه و رئیس مرکز بهداشت استان ایلام گفت:در این روزهایی که کشور درگیر مبارزه با بیماری کووید 19 است ایثار و تلاش کارشناسان پیشگیری و مبارزه با بیماری ها بیش از پیش به چشم می آید و ما شاهد از خود گذشتگی این عزیزان در راستای پیشگیری از همه‌گیری بیماری کووید19 و انجام مطلوب فعالیت های تخصصی آنان در حوزه های غربالگری، شناسایی بیماران، پیگیری وضعیت افراد دارای بیماری زمینه ای، قرنطینه و در نهایت انجام کار بسیار حائز اهمیت و سنگین واکسیناسیون کرونا هستیم.

دکتر جمیل صادقی فر به مناسبت روز پیشگیری و مبارزه با بیماری ها افزود: بی شک تلاش صادقانه،عشق ورزی به انسان‌ها و بهره مندی از علم و مهارت از سرمایه‌های ارزشمند کارشناسان مبارزه با بیماری ها است.

وی اظهار داشت: این روزها به کرات شاهد صحنه‌های بی‌نظیری از تلاش خستگی‌ناپذیر این عزیزان هستیم و با اعتقادی راسخ می‌توان گفت همکاران پرتلاشمان در گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری ها، فرهنگی نو سرشار از لطف و ایثاردرعرصه خدمتگزاری برای مردم شریف استان ایلام آفریدند.

وی ادامه داد: اینجانب این روز را به یکایک همکاران عزیزم درعرصه مبارزه با بیماری ها تبریک عرض می کنم و امیدوارم همواره در راستای پیشگیری از ابتلا به بیماری ها ثابت قدم بوده و در صحت و سلامتی باشند.

10 اردیبهشت روز پیشگیری

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها