موج
کدخبر : ۳۷۶۱۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376174

سرهنگ کهزادی:

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت:مرکز تعویض پلاک استان پس از دو هفته تعطیلی ،از شنبه مورخه11 فروردین ماه بازگشایی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سرهنگ ابوالفضل کهزادی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام  افزود: مرکز تعویض پلاک ایلام که به مدت دو هفته به دلیل شرایط قرمز کرونایی تعطیل شده بود،از شنبه بازگشایی و آماده خدمات دهی به مراجعین است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام خاطر نشان کرد: به منظور جلوگیری از تجمع و پیشگیری از ویروس کرونا، امور مراجعه کنندگان بر اساس نوبت اینترنتی انجام می‌شود.

سرهنگ کهزادی ضمن تاکید برهمراه داشتن وسایل حفاظت شخصی از قبیل ماسک و نوشت افزار از مراجعه کنندکان خواست به منظور حفظ سلامت خود و دیگران حتما پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری فیزیکی را رعایت کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام در ادامه در ارتباط با تعیین تکلیف تاریخ اعتبار وکالت نامه های منقضی شده افزود:شهروندان نگران اعتبار وکالت نامه خود نباشند چرا که مدت ایام تعطیلات کرونایی به مدت اعتبار وکالت نامه افزوده می شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام با اشاره به اینکه دریافت هرگونه خدمات در مرکز تعویض پلاک ایلام منوط به داشتن نوبت اینترنتی است،تصریح کرد:شهروندان می توانند با مراجعه به سایت راهور 120 نسبت به اخذ نوبت بصورت اینترنتی اقدام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها