موج
کدخبر : ۳۷۴۷۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374789

از ابتدای سال جاری تاکنون:

فرمانده انتظامی استان ایلام به کشف 120 سلاح جنگی و شکاری از ابتدای سال جاری تاکنون اشاره کرد و گفت: پلیس استان با افزایش تیم های گشتی با اشراف اطلاعاتی و در اجرای طرح برخورد با قاچاقچیان و دارندگان سلاح و مهمات غیرمجاز از ابتدای سال تاکنون 92 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز و 28 سلاح جنگی و 37 کیلوگرم مواد مخدر را کشف کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سردار دلاور القاصی مهر فرمانده انتظامی استان ایلام از اجرای طرح موفق انتظامی در 72 ساعت گذشته خبر داد و گفت: دراجرای  طرح رعد، تعداد 33 قبضه سلاح شکاری و جنگی به همراه 96 دستگاه وسیله نقلیه  توقیف شده است.

وی اظهار داشت: یکی از دغدغه ها و نگرانی های مهم هم استانی های عزیز، وجود سلاح های غیرمجاز است که الحمدالله نیروی انتظامی در این خصوص اقدامات خوب و برجسته ای را در جهت مقابله با دارندگان سلاح غیر مجاز،درسال گذشته و امسال داشته است و در آینده نیز تداوم خواهد داشت.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد:در 72ساعت گذشته ماموران انتظامی استان با تلاش شبانه روزی و افزایش گشت های محسوس و نامحسوس ،تعداد33 قبضه سلاح کشف،96  دستگاه خودرو سواری متخلف توقیف و 24 سارق دستگیر شده است.

سردار القاصی مهر با بیان اینکه این طرح در روزهای آینده نیز با اقتدار پیگیری خواهد شد، خاطرنشان کرد: در اجرای این طرح، 94 نفر دستگیر که پس از تشکیل پرونده،متهمان جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت:خوشبختانه امروز مردم، امید زیادی به نیروی انتظامی دارند و پلیس را حافظ جان و مال خود می دانند که این سرمایه بزرگی برای سبزپوشان پلیس است.

این مقام انتظامی، در خاتمه هدف پلیس از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را افزایش امنیت، آسایش و آرامش شهروندان برشمرد و خاطرنشان کرد: نیروهای پلیس با بکارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در تامین نظم و امنیت شهروندان تلاش می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها