موج
کدخبر : ۳۷۴۲۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374249

سردار شاکرمی:

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام با اشاره به اینکه گام چهارم از طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با رویکردی جدید جهت کنترل شرایط بحرانی کرونا در استان آغاز شده است، گفت: گام اول رهگیری بیماران کرونایی و اطرافیان آنها خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سردار جمال شاکرمی در نشست ستاد استانی کرونا که در محل استانداری ایلام برگزار شد، با بیان اینکه طرح تهیه و توزیع 15 هزار بسته معیشتی با کمک نهادهای حمایتی، تا نیمه ماه مبارک رمضان در بین تمام شهرستانهای استان در دستور کار قرار دارد،افزود: بیش از 6 هزارو 200 واحد بهداشتی در غالب هلال احمر و سایر مجموعه های سازماندهی شده، تشکیل و یک مرکز رهگیری بیماران کرونایی در دبیرستان شهید مطهری به رصد مبتلایان احتمالی کرونا می پردازد و همچنین یک نقاهتگاه در سالن ورزشی شهرستان آبدانان آماده ی فعالیت می باشد.

وی به نظارت بر تعداد دو هزارو 913 مورد قرنطینه خانگی و منع تردد بیماران کرونایی اشاره و خاطرنشان کرد:این نظارت در غالب تیم های نظارتی، رهگیری و مراقبتی که عموما پزشک محوراند، در حال انجام است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین استان ایلام از تشکیل 6 هزارو 200 واحد بهداشتی در غالب هلال احمر و سایر مجموعه های سازماندهی شده، خبر داد و اظهار داشت: با همکاری مراکز بهداشت استان و نیز تشکیل یک مرکز رهگیری بیماران کرونایی در دبیرستان شهید مطهری شهرستان ایلام کار رصد مبتلایان احتمالی بیماری کرونا انجام خواهد شد.

سردار شاکرمی تصریح کرد: یک مرکز رهگیری و تست کرونا در میدان شهدا شهر ایلام اضافه و یک درمانگاه سرپایی تنفسی در میدان شهید کشوری ایلام، با تعداد ۱۶ تخت بصورت تجهیزات کامل پزشکی و دارویی راه اندازی شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها