موج
کدخبر : ۳۷۲۹۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372968

آیت قیصربیگی خبر داد:

مدیرکل پدافند غیرعامل استان ایلام از نواخته شدن زنگ خطر کرونا در سراسر استان خبر داد و گفت:در پی شکل‌گیری وضعیت بسیار خطرناک کرونا در استان شنبه ۲۱ فروردین ماه راس ساعت ۱۷ عصر در مرکز استان و تمام مراکز شهرستان های استان رزمایش حمله بیولوژی در قالب زنگ خطر کرونا به صدا در می آید.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، آیت قیصربیگی با اشاره به اینکه این رزمایش با همکاری مجموعه دستگاه‌های عضو ستاد کرونا انجام می شود،افزود: هدف از اجرای این برنامه اعلام هشدار و خطر جدی کرونا در استان است و امیدواریم مردم به جهت حفظ جان خود و خانواده هم که شده این هشدار را جدی بگیرند.

وی وضعیت کرونا در استان ایلام را بسیار نگران کننده دانست و اظهار داشت: با شکل گیری موج چهارم کرونا در استان، ویروس جهش یافته به طرز باور نکردنی شیوع پیدا کرده و شهروندان برای حفظ جان خود نیازمند مراقبت جدی از خود و خانواده در مقابل این ویروس وحشی و مرگبار هستند.

مدیرکل پدافند غیرعامل استان ایلام با بیان اینکه امروز شاهد دغدغه جدی و تلاش شبانه‌روزی مسئولان استان برای مهار کرونا هستیم، تصریح کرد: در این نبرد نابرابر نیازمند احساس مسئولیت همگانی بوده و برای این مهم می بایست امروزهر کسی به سهم خود در قطع زنجیره انتقال کرونا نقش آفرینی نماید.

قیصربیگی با بیان اینکه در این روزها تراکم ویروس کرونا در هوا به شدت زیاد شده،خاطرنشان کرد: در چنین شرایط بحرانی ماندن در خانه مهم ترین پناهگاه برای حفظ سلامتی و جان خود در مقابل این ویروس بی رحم و خطرناک است.

وی ادامه داد: عدم حضور در اجتماعات و مکان های شلوغ، دوری از شب نشینی ها، عدم برگزاری مراسمات شادی و عزا و غیره در این شرایط خطرناک می تواند در مهار کرونا و برون رفت از وضعیت اورژانسی تاثیر گذار باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها