موج
کدخبر : ۳۷۱۴۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371450

استاندار ایلام:

استاندار ایلام گفت:امنیت و اقتدار کشورمان در سایه تلاش و مجاهداتهای سربازان امام زمان(عج) محقق می شود و نیروهای اطلاعاتی چشم بینا و بیدار نظام اسلامی و حافظان امنیت آحاد مختلف مردم در زمینه های مختلف هستند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، محمد نوذری افزود: نامگذاری نیمه شعبان روز میلاد باسعادت منجی عالم بشریت به عنوان روز سربازان گمنام امام زمان (عج) در حقیقت بیان‌گر نقش و جایگاه کلیدی وزارت اطلاعات در صیانت از ارزش‌های انقلاب اسلامی، منافع ملی و ضامن اقتدار و امنیت در برابر هجمه بیگانگان و دشمنان اسلام و نظام است.

وی اظهار داشت:پرواضح است که درک عمیق جامعه اطلاعاتی و امنیتی کشور از تهدیدها و فرصت‌های معطوف به امنیت ملی کشور و پیش‌بینی سامانه‌ها و سازوکارهای تخصصی، حرفه‌ای و کارآمد این مجموعه را به سطح قابل اطمینانی از دانایی و توانایی رسانده به گونه‌ای که هم‌اکنون الگوی امنیتی جمهوری اسلامی ایران را به یک الگوی فراسرزمینی تبدیل کرده است.

استاندار ایلام ادامه داد: امروز این امنیت و اقتدار در دیار مرزداران غیور، ایلام را به جلوه گاه خیل عظیم دلدادگان سید شهدا علیه السلام در ایام اربعین مبدل نموده است.

استاندار ایلام خاطرنشان کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) علاوه بر ایجاد امنیت و اقتدار در کشور و استان همواره در روزهای سخت یار و همراه مردم بوده و نقش بی بدیلی در امور پیش رو ایفا می کنند.

نوذری تصریح کرد: ایجاد امنیت اقتصادی، کمک به برگزاری ایمن کنگره عظیم اربعین، کمک به امنیت پایدار استان و خارج از استان و در آنسوی مرزها، همکاری و تعامل بسیار خوب با ارکان مختلف نظام در استان، همکاری و فعالیت موثر در ستادهای اقتصاد مقاومتی و ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، تلاش گسترده در محرومیت زدایی و رفع محرومیت در مناطق مختلف استان، مشارکت موثر در قبل حین و بعد از انتخابات های مختلف، مبارزه با باندهای سازمان یافته مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز و همکاری ارزشمند و حضور فعال در شورای تامین استان تنها بخشی از تلاش ها و مجاهدت های شبانه روزی این عزیزان در استان ایلام بشمار می رود.

استاندار ایلام باگرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر عرصه امنیت و قدردانی از زحمات شبانه روزی و طاقت فرسای حافظان امنیت،اظهار داشت: فرارسیدن خجسته میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت، حضرت مهدی موعود (عج) و روز سربازان گمنام را به مردم سرافراز استان ایلام،عزیزان سختکوش وزارت اطلاعات به ویژه همه کارکنان اداره کل اطلاعات استان ایلام تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند قادر متعال تعجیل در فرج مبارک آن حضرت و عزت و سربلندی همه مسلمین، ملت بزرگ ایران بویژه هم استانی های عزیز را مسئلت می نمایم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها