موج
کدخبر : ۳۷۰۹۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370985

سردار شاکرمی خبر داد:

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام ضمن تبریک سال نو به فرماندهی و کلیه نیروهای تیپ ۱۱ امیرالمومنین (ع) به امنیت پایدار در جدار مرزها اشاره کرد و گفت: در راستای مقابله با هرگونه تهدید امنیتی در منطقه ماموریتی، با استفاده از جنگ افزارهای به روز مقابله خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام ، سردار جمال شاکرمی در بازدید نوروزی از محورهای عملیاتی "شیخ صله" و "ازگله" حوزه ماموریتی تیپ امیرالمومنین(ع) استان ایلام ،افزود: ایمان و توانمندی دو مولفه مهم در دست یابی به قدرت بازدارنده است و بر ضرورت اعتماد به توان نیروهای جوان در امر فرماندهی و مدیریت تاکید کرد.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام به سوابق ارزنده لشکر ۱۱ در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و اظهار داشت: سپاه آمادگی های خود در حوزه های توان رزمی و آمادگی های یگان را در سطح بالایی افرایش داده است.

وی مردم یاری و خدمت‌رسانی را از رویکردهای سپاه در مناطق عملیاتی عنوان و تصریح کرد: پاسداران همیشه آماده جانفشانی در دفاع از مرزهای عقیدتی و جغرافیایی هستند.

سردار شاکرمی همچنین با حضور در منزل شهید ایصفایی، اولین شهید منطقه اورامانات و خانواده شهید محمدی از مجاهدت خانواده های شهدا و ایثارگران تجلیل کرد.

در این دیدارها، مردم از زحمات سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام در خدمات رسانی در ایام زلزله قدردانی کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها