موج
کدخبر : ۳۷۰۹۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370945

رضا اکبری خبر داد:

مسئول پشتیبانی وجدب مشارکت های کانون فرهنگی هنری مسجدالنبی شهر ایلام از توزیع بسته های معیشتی مرحله چهارم با کمک و حمایت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، رضا اکبری ارزش هر بسته بیش از 7 میلیون ریال عنوان کرد و افزود: مردم ایلام در زمان دفاع مقدس و مناسبت های مختلف از نظام و آرمان های انقلاب جانانه دفاع کردند و امروزه برای کمک به نیازمندان و مستمندان از همدیگر سبقت می گیرند.

وی با بیان اینکه حس نوعدوستی در بین ایلامیان به فرهنگ عمومی تبدیل شده است، اظهار داشت: مسجد النبی شهر ایلام با تشکیل گروهی از جوانان انقلابی و مؤمن تلاش می کند با جمع آوری کمک های مردمی به کمک نیازمندان بشتابد که تاکنون 4 مرحله بسته های خوراکی در بین نیازمندان توزیع کرده است.

مسئول پشتیبانی وجدب مشارکت های کانون فرهنگی هنری مسجدالنبی شهر ایلام تصریح کرد: در مرحله چهارم مرغ، برنج، روغن، ماکارونی و سایر اقلام با کمک و حمایت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و خیرین، توزیع شده است.

اکبری با اشاره به اینکه جوانان پرشور این مسجد شب عید در کنار نیازمندان بودند تا بتوانند گوشه ای از مشکلات آنان برطرف کنند، افزود: با جذب کمک های مردمی و توزیع آن، شب عید سفره نیازمندان را خالی نگذاشتیم.

مسئول پشتیبانی وجدب مشارکت های کانون فرهنگی هنری مسجدالنبی شهر ایلام اظهار داشت: با توجه به وضعیت موجود جامعه،نیازمندان به شدت تحت فشار اقتصادی هستند و نیاز مبرم به کمک دارند.

 وی از همه مردم، خیرین و نیکوکاران خواست با کمک های مؤمنانه خود گره ای از مشکلات نیازمندان برطرف کنند و برگ زرینی دیگر به افتخارات خود اضافه کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها