موج
کدخبر : ۳۷۰۶۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370688

کریمیان خبر داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت:در 24 ساعت گذشته 53 نفر از مردم استان ایلام مبتلا به کرونا ویروس شده اند که خوشبختانه هیچ مورد فوتی گزارش نشده است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، محمد کریمیان از افزایش شمار مبتلایان به کرونا در استان به تعداد 26 هزارو 747 نفر خبر داد و افزود:طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۵۳ مورد مثبت جدید بیماری کرونا در استان شناسایی شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام اظهار داشت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان نداشتیم و مجموع فوت شدگان ناشی از کرونا تا این لحظه ۶۶۸ نفر می باشد.

همچنین معاون بهداشتی دانشگاه و رئیس مرکز بهداشت استان ازانجام واکسیناسیون کووید ۱۹ برای سالمندان و مددجویان خانه های سالمندان و مراکز اقامتی زیرمجموعه بهزیستی استان ایلام خبر داد.

جمیل صادقی فر افزود:طبق اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر انجام واکسیناسیون کووید ۱۹ برای سالمندان و گروه های آسیب پذیر بر اساس اولویت بندی صورت گرفته تعداد ۹۰ نفر از سالمندان، مددجویان و پرسنل شاغل در مراکز نگهداری از سالمندان و معلولین در برابر بیماری کرونا واکسینه شدند.

وی اظهار داشت: تعداد 23 نفر از سالمندان و پرسنل واجد شرایط سرای سالمندان آسایش، تعداد 5 نفر از زنان واجد شرایط آسایشگاه آوای سلامت، تعداد 42 نفر از مددجویان و پرسنل واجد شرایط آسایشگاه شمیم کوثر و تعداد 20 نفر از مددجویان و معلولین آسایشگاه فردوس شهرستان ایلام درمرحله اول واکسن کووید 19 را دریافت کردند.

وی همچنین از همکاری مجدانه سازمان بهزیستی استان و کلیه همکاران مرتبط در اجرای این برنامه از جمله کارکنان مراکز جامع سلامت سرطاف، چالسرا، هفت چشمه و میشخاص قدردانی کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها