موج
کدخبر : ۳۶۹۵۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369516

سرهنگ نصراللهی خبر داد:

معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین(ع)استان ایلام در مراسمی که به مناسبت ۲۰ اسفندماه روز ملی راهیان نور در سپاه استان ایلام برگزار شد گفت: در اولین روز اجرای راهیان نورمجازی ، قریب به یکصد هزار نفر از دانش آموزان در بستر شبکه شاد از این برنامه بازدید کردند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام،سرهنگ کرم رضا نصراللهی افزود: روز ۲۰ اسفند ماه در تقویم رسمی به عنوان روز ملی راهیان نور نامگذاری شده است و فرصتی برای معرفی گنجینه های عظیم دوران دفاع مقدس و تجلیل از خادمان و دست اندکاران این حرکت فرهنگی می باشد .

وی اظهار داشت: مناطق جنگی دوران دفاع مقدس از قبیل قرارگاه بانروشان ، قلاویزان ، شرهانی در استان ایلام و مناطق اروند و شلمچه در جنوب کشور در قالب فیلم مستند به صورت مجازی و در بستر شبکه شاد به دانش آموزان معرفی شده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین(ع)استان ایلام تصریح کرد: در سال گذشته تا قبل از شروع کرونا   نزدیک به ۳۰ هزار نفر از اقشار مختلف بسیج را در قالب کاروان های راهیان نور برای بازدید از مناطق عملیاتی استان و جنوب اعزام کردیم و بیش از ۲۰۰ هزار نفر از از سراسر کشور از مناطق عملیاتی استان ایلام بازدید کردند.

در این مراسم از دو نفر از برگزیدگان هفدهمین جشنواره ملی ره آورد راهیان نور که در بخش دلنوشته شایسته تقدیر بودند ؛ با اهداء لوح سپاس تجلیل و قدردانی شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها