موج
کدخبر : ۳۶۳۴۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363439

امام جمعه دهلران:

امام جمعه شهرستان دهلران به آگاهی دنیا و کشورهای منطقه از توانمندی های جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: خودباوری و ایمان و ولایت مداری رمز موفقیت ما در همه عرصه هاست.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، حجت الاسلام سید محسن موسوی  در نشست شورای اداری دهلران به دستاوردهای نظام در طول ۴۲ سال گذشته اشاره کرد و افزود:ایران اسلامی امروز در صنایع مختلف بویژه فناوری دفاعی و پزشکی دستاوردهای بزرگی بدست آورده است.

همچنین فرماندار دهلران در این نشست با اشاره به اینکه همزمان با ایام دهه فجر ۵۸ پروژه در این شهرستان مرزی بهره برداری و یا کلنگ زنی می شود،گفت: از این تعداد ۵۱ پروژه بهره برداری و هفت پروژه کلنگ زنی می شود و این پروژه ها در زمینه های عمرانی، اقتصادی، خدماتی، آموزشی و بهداشتی هستند.

مجید عسگری برای احرای این طرح ها بیش از 600 میلیارد ریال هزینه می شود، افزود:جذب اعتبارات تملک دارایی ها توسط دستگاه ها ضرورت دارد که این اعتبارات بر اساس تخصیص ها جذب و پیگیر سهم شهرستان باشید.

وی از پیگیری های استاندار ایلام و نماینده مردم حوزه انتخابیه در مجلس تقدیر کرد واظهار داشت:: مجموعه این پیگیری ها در ارتقاء فرمانداری شهرستان به فرمانداری ویژه و استفاده از ارزش افزوده شرکت ها در منطقه منشا تحولات و پیشرفت های خوبی خواهد شد.

فرماندار دهلران به برگزاری مراسمات ایام دهه فجر متناسب با تصمیمات ستاد کرونا اشاره کرد و اظهار داشت: دستگاه ها دراین فرصت باید خدمات و اقدامات نظام و دولت در عرصه های مختلف را به اطلاع مردم رسانده و از ظرفیت خبرنگاران برای انعکاس خدمات به افکار عمومی بهره گیرند.

عسگری به ۲ مناسبت مهم انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره و خاطرنشان کرد: هدف نظام مقدس جمهوری اسلام حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای است و لازمه این کار نیز شرکت سلایق و علایق مختلف در انتخابات ریاست جمهوری است که امیدواریم در بحث نظارت انتخابات عرصه را تنگ نکرده و تلاش کنیم این مهم محقق شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها