موج
کدخبر : ۳۶۰۰۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360095

عباس شمس اللهی خبر داد:

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با اشاره به اینکه هزینه گازبها برای مشترکین خانگی کم مصرف رایگان شده است، گفت: مشترکان خانگی در صورتی که مصرف گاز خود را کاهش دهند، مشمول بسته‌های تشویقی می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام ،عباس شمس اللهی مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با اشاره به اینکه مجموعه وزارت نفت و در رأس آن شرکت ملی گاز ایران برای تشویق مردم به کاهش مصرف گاز که تاثیر آن در کاهش مصرف نمایان شود، مشوق هایی را در نظر گرفته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان تصریح کرد: برای کلیه واحد های خانگی که مصرف ماهیانه آنها در ماههای سرد سال  شامل دی، بهمن، اسفند و نیمه اول فروردین کمتر از 200 متر مکعب باشد، قبض رایگان صادر خواهد شد.

شمس اللهی با بیان اینکه اولین قبض رایگان در نیمه دوم بهمن ماه در اختیار مشترکین کم مصرف قرار می گیرد، خاطرنشان کرد: واحدهای خانگی که در محدوده قبض رایگان قرار نگیرند نیز چنانچه مصرف خود را نسبت به میانگین مصارف ماههای  مشابه در سال‌های 96 و 97 بیش از 10درصد کاهش دهند، گاز بهای آنها با 15 درصد تخفیف، محاسبه خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: واحدهای خانگی که مصارف ماهیانه آنها 15 درصد بیشتر از میانگین مصارف ماههای مشابه در سالهای 96 و 97 باشد ، گاز بهای آنها با اعمال 15 درصد هزینه اضافه محاسبه می شود.

وی از کلیه مشترکین خواست در جهت کاهش مصرف گاز، نسبت به رعایت دمای رفاه 18 تا 21 و استفاده از لباس گرم در داخل منازل اقدام کنند تا شاهد قطع یا کمبود گاز در سایر نقاط کشور برای هموطنان نباشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها