موج
کدخبر : ۳۵۹۷۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359750

سردار جمال شاکرمی در دیدار با فرمانده انتظامی استان اعلام کرد:

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: تعامل سپاه استان با نیروی انتظامی و پلیس بر اساس وفاق، همدلی و هم‌افزایی برای رسیدن به اهداف مشترک به ویژه تامین امنیت پایدار برای آسایش مردم است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سردار جمال شاکرمی در دیدار فرمانده انتظامی استان ایلام افزود: هم‌افزایی روزافزون میان ناجا و بسیج زمینه‌ساز هرچه بیشتر خدمت به مردم و برقراری نظم و امنیت خواهد شد و دست در دست هم، همانند همیشه در مسیر خدمت به مردم حرکت خواهیم کرد.

وی اظهار داشت: برخورد قاطع نیروهای انتظامی با اشرار، قاچاقچیان، مفسدین ، قانون‌شکنان، غارتگران بیت المال ، آشوبگران و اخلالگران در نظم و انضباط اجتماعی، مایه اطمینان، آرامش و اعتماد مردم برای زندگی عزتمندانه و شرافتمندانه است.

در این دیدار فرمانده انتظامی استان ایلام ضمن قدردانی از دلگرمی های فرمانده سپاه استان گفت: اتحاد و انسجام سپاه و بسیج و نیروی انتظامی و در کل نیروهای مسلح بی مثال بوده و این تعامل و اتحاد خاری در چشم دشمنان اسلام و انقلاب است.

سرهنگ دلاور القاصی مهر افزود: پلیس و نیرو‌های انتظامی همواره با روحیه بسیجی حافظ امنیت و آرامش در کشور هستند و قطعا از ظرفیت عظیم بسیج در راستای اجرای بعضی از ماموریت‌ها استفاده خواهیم کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها