موج
کدخبر : ۳۵۷۹۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357980

استاندار ایلام:

استاندار ایلام در پی شهادت دکتر جعفر سوخته شهید مدافع سلامت پیام تسلیت صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام گفت: خبر درگذشت پزشک فرهیخته و فداکار مرحوم زنده یاد دکتر جعفر سوخته که در راه خدمت به مردم و در مبارزه با ویروس منحوس کرونا جان خود را از دست داد، موجب اندوه و تاسف فراوان گردید.

وی اظهار داشت: اینجانب ضمن ابراز همدردی، فقدان تاثر برانگیز این پزشک دلسوز و توانمند مدافع سلامت مردم را به خانواده محترم این شهید راه خدمت، جامعه فرهیخته پزشکی و درمانی و مردم شریف استان ایلام تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای آن انسان فقید سعید رحمت و مغفرت الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی  مسئلت می نمایم.

استاندار ایلام ابراز امیدواری کرد به فضل پرودگار با تلاش پزشکان، پرستاران و پرسنل درمانی زحمتکش و همکاری مردم، هر چه زودتر شاهد ریشه کن شدن این بیماری منحوس در کشور و استان باشیم.

همچنین معاون دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: در این روزها که قدری آتش بیماری کرونا در استان فروکش کرده است، با شهادت پزشک ایثارگر، جهادی و پرتلاش زنده یاد دکتر جعفر سوخته، بار دیگر آتش به جانمان افتاد.

دکتر جمیل صادقی فر افزود: پزشکی که سالها در عرصه بهداشتی در شهرستانهای ایلام، ایوان و‌ مهران در حوزه مدیریت شبکه بهداشت و‌ درمان ایفای نقش کردند و از شروع بیماری پلید کرونا نیز در مرکز منتخب بهداشتی کرونا در شهر ایلام در خط اول نبرد با کرونا بی وقفه برای خدمت به همشهریانش در تلاش بود.

وی اظهار داشت: اینجانب با قلبی آکنده از غم و‌ اندوه، شهادت این هم رزم و‌ همکار عزیزمان را خدمت خانواده محترم این شهید والامقام، مجموعه خدوم دانشگاه علوم پزشکی ایلام و همه مردم عزیز استان تسلیت و تعزیت عرض می نمایم و از درگاه احدیت برای عزیز به دیار حق شتافته علو درجات و برای بازماندگان صبر و‌ شکیبایی مسئلت دارم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها