موج
کدخبر : ۳۵۶۵۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356566

رئیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام:

رئیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام با اشاره به اینکه محدودیت های ترافیکی شبانه در سه شهر استان تا پایان هفته اجرا می شود ، گفت: محدودیت های ترافیکی شبانه در شهرهای ایلام،آبدانان و سرابله تا پایان هفته اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام ، سرهنگ ابوالفضل کهزادی افزود: در بحث نظارت و کنترل محدودیت های ترافیکی کرونا در معابر شهری، اولویت پلیس بهرمندی از ظرفیت دوربین هاست.

وی اظهارداشت: محدودیت های ترافیکی و تردد شبانه خودروهای شخصی بصورت ترکیبی توسط ماموران راهور و دوربین های سطح شهر نظارت و کنترل می شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان تصریح کرد: به جهت پراکندگی دوربین ها در نقاط مختلف شهر و قابلیت زیاد دستگاه های الکترونیکی در شناسایی متخلفان ، اولویت بر استفاده از این ظرفیت ها است.

سرهنگ کهزادی با تاکید برفعال بودن کلیه دوربین های سطح شهر، خاطر نشان کرد: درصورت تردد وسایل نقلیه شخصی در ساعات ۲۱ شب تا ۴ صبح، متخلفان اعمال قانون می شوند.

وی تصریح کرد: افزون بر این، تیم های گشتی پلیس راهور از ساعت ۲۱ شب تا ۴ صبح در خیابان ها و میادین اصلی فعال و بصورت فیزیکی وسایل نقلیه عبوری را پایش و بر ترددها نظارت دارند.

جاده های ایلام لغزنده است/ رانندگان احتیاط کنند

رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: مسیرهای جاده ای استان پربارش و لغزنده است، رانندگان باید هنگام تردد از این مسیرها در هوای بارانی احتیاط لازم را داشته باشند.

سرهنگ رضا همتی زاده افزود: بارش باران که از بامداد امروز آغاز شده است در تمامی مناطق استان ایلام ادامه دارد و شدت آن در مناطق کوهستانی بیشتر است.

وی اظهار داشت: رانندگی در هوای بارانی نسبت به شرایط عادی به علت کاهش دید و لغزندگی جاده تفاوت دارد و نیازمند دقت بیشتری است.

رئیس پلیس راه استان تصریح کرد: با توجه به لغزندگی سطح جاده ها، فاصله توقف افزایش می یابد و آب روی شیشه جلوی ماشین باعث کاهش دید راننده می شود.

سرهنگ همتی زاده خاطر نشان کرد: رانندگان قبل از شروع رانندگی در هوای بارانی از سلامت کامل تجهیزات خودروی خود نظیر عملکرد چراغ‌های جلو و عقب، تایر و شیشه پاکن ها مطمئن شوند تا در طول حرکت مشکلی برای خودرو و سرنشنان آن ایجاد نشود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها