English

موتورسوار موبایل قاپ دستگیر شد

رئیس پلیس آگاهی پلیس پایتخت ابراز داشت: موتورسواری که با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی، مرتکب 20 فقره موبایل قاپی در محدوده مرکز تهران شده بود ، دستگیر شد.

موتورسوار موبایل قاپ دستگیر شد
به گزارش خبرگزاری موج

، سردار علی ولی پور گودرزی در تشریح این خبر گفت: با ارجاع چندین پرونده مشابه از سرکلانتری هفتم پلیس پیشگیری تهران مبنی بر موبایل قاپی یک موتورسوار با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت پلاک مخدوش در محدوده "مرکز" تهران ، تیمی از ماموران اداره هیجدهم پلیس آگاهی مسئولیت پرونده را برعهده گرفتند.
این مقام ارشد انتظامی گفت: کارآگاهان در گام اول تحقیقات با راهنمایی مال باختگان به محل وقوع سرقت اعزام شدند و با انجام تحقیقات میدانی مشخصات ظاهری سارق را به دست آوردند.
رئیس پلیس آگاهی پلیس تهران بزرگ افزود: با شناسایی شیوه کار موتورسوار، گشت زنی های انتظامی و هدفمند آغاز تا اینکه گشت انتظامی پلیس آگاهی به موتورسواری که با موتورسیکلت پلاک مخدوش در حال زاغ زنی شهروندان بود مشکوک و به سرعت وارد عمل شدند.
سردار ولی پور گودرزی گفت: در یک عملیات پلیسی موتورسیکلت متهم متوقف و موتورسوار که مشخصات ظاهری وی با سارق مطابقت داشت دستگیر شد و متهم در همان تحقیقات اولیه به 20 فقره موبایل قاپی با استفاده از موتورسیکلت سرقتی اعتراف کرد.
این مقام ارشد انتظامی افزود: متهم در پی جویی های انتظامی اعتراف کرد، موتورسیکلت را از پارکینگ ساختمانی ربوده و با مخدوش کردن پلاک آن با استفاده از غفلت افراد عبوری موبایل قاپی می کرده است.
وی گفت: با شناسایی 20 مال باخته متهم با دستور قضائی روانه زندان شد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه