English

ثبت سفارش خودرو وارداتی جانبازان به زودی

ثبت سفارش خودروهای وارداتی مشمول جانباران پس از انجام تستهای فنی جهت برقراری وب سرویس فیمابین وزارت صنعت، معدن و تجارت و بنیاد شهید در اسرع وقت ر اه اندازی میشود.

ثبت سفارش خودرو وارداتی جانبازان به زودی
به گزارش خبرگزاری موج

 به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت هم‌اکنون وب سرویس بنیاد شهید و سامانه جامع تجارت در اختیار سازمان فناوری اطلاعات قرار گرفته است و این سازمان ضمن تایید اتصال این دو وب سرویس مقرر نمود در اسرع وقت امکان تبادل اطلاعات فراهم گردد.

لازم به ذکر است برقراری وب سرویس بنیاد شهید و سامانه جامع تجارت به منظور استعلام اطلاعات جانبازان معزز مشمول طرح واردات خودرو است، تا امکان صحت سنجی اطلاعات جانبازان میسر باشد.

کلیه جانبازان میتوانند رأساً اقدام به ثبت سفارش نمایند و در صورت تمایل امور مربوط به واردات خودرو را  به شرکتهای واردکننده واگذار نمایند.

پس از تکمیل ثبت سفارش و نهایی شدن میزان ارز مورد نیاز، بخشی از منابع ارزی آن از سهمیه وزارت صنعت، معدن و تجارت و بخشی دیگر نیز از طریق منابع بانک مرکزی تامین خواهد شد.

وزارت صنعت، معدن و تجارت خود را مکلف به تامین خودروهای وارداتی جانبازان میداند و این عزیزان مطمئن باشند این وزارتخانه پیگیر امور آنها است.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه