English

بیش از ۱۵۸۰۰ طرح روستایی در ایام دهه فجر در روستاها به بهره‌برداری رسید

به گفته معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رییس جمهور، بیش از پانزده هزار و ۸۵۰ طرح با سرمایه گذاری بیش از ۴۸ هزار میلیارد تومان در روستاهای سراسر کشور بهره برداری می‌شود.

بیش از ۱۵۸۰۰ طرح روستایی در ایام دهه فجر در روستاها به بهره‌برداری رسید
به گزارش خبرگزاری موج

، امیرحسین مدنی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رئیس جمهور، گفت: این میزان طرح در دو بخش عمرانی، زیربنایی و سرمایه گذاری و اشتغال است. در حوزه عمرانی و زیربنایی با سرمایه گذاری بیش از ۳۱ هزار میلیارد تومان، ۱۴۵۰۰ طرح به بهره برداری می‌رسد و در حوزه اشتغالزایی با سرمایه گذاری شانزده هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان، ۱۲۸۹ طرح بهره برداری می‌شود که در مجموع برای این این پانزده هزار و ۸۰۰ طرح نزدیک به ۴۸ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است.

معاون توسعه روستایی، مناطق محروم معاون اول رئیس جمهور در ادامه تاکید کرد: با اجرای طرح‌های اشتغالزایی، برای هشتاد و دو هزار و ۱۹۰ نفر شغل ایجاد می‌شود و این طرح‌ها هم زمان با ایام الله دهه فجر در سراسر کشور با حضور رئیس جمهور، استانداران و مقامات لشکری و کشوری به بهره برداری می‌رسد.

به گفته مدنی این طرح‌ها در نه هزار و ۶۱۴ روستا به بهره برداری می‌رسد و طرح‌ها شامل آبرسانی، برق رسانی، بهسازی محیط و معابر روستایی، اینترنت، بهداشت و درمان، طرح‌های عشایری، طرح‌های دهیاری‌ها، راهسازی و روکش آسفالت، احداث مدارس و فضای آموزشی، قنوات و آبخیزداری، اماکن ورزشی و گاز رسانی و سایر طرح‌ها در حوزه روستاست.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه