موج
کدخبر : ۴۶۳۰۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-463088
به مناسبت چهل و سومین سالروز تاسیس منتشر شد؛

گزارش هشت ماهه بانک تجارت در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی

گزارش هشت ماهه بانک تجارت در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی

بانک تجارت با هدف ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود در سال 1401 از طریق اعطای تسهیلات در قالب‌هایی همچون وام ازدواج، فرزندآوری، ودیعه مسکن، اشتغال خانگی معرفی شدگان کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور فراتر از سال‌های گذشته در این عرصه حاضر شده است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، این بانک در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود در مقطع هشت ماهه سال جاری ۹۹ هزار و ۴۳۵ فقره وام ازدواج جمعا به مبلغ نزدیک به ۱۴۰ هزار میلیارد ریال پرداخت کرده است. این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته حدود۵۰ درصد در تعداد و ۱۴۵ درصد در مبلغ رشد نشان می‌دهد.

بانک تجارت همچنین در راستای کمک به رشد جمعیت و فرزندآوری زوج‌های جوان با پرداخت «تسهیلات فرزندآوری» به تعداد ۶۸ هزار و ۷۳۷ فقره جمعا بالغ بر ۲۸ هزار میلیارد ریال در این راستا نقش‌آفرینی کرده است.

حمایت از اقشار کم‌توان، همواره جزو برنامه‌های بانک تجارت به شمار می‌رود. این بانک در همین راستا تا پایان آبان ماه سال ۱۴۰۱ تعداد ۱۳ هزار و ۲۵۴ فقره تسهیلات جمعا به مبلغ بیش از ۱۱ هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال خانگی به معرفی‌شدگان کمیته امداد امام خمینی (ره) پرداخت کرده است. عملکرد بانک تجارت در این شاخص در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته حدود ۹۷ درصد در تعداد و ۲۶۲ درصد در مبلغ رشد داشته است.

پرداخت بیش از پنج هزار فقره تسهیلات جمعا با مبلغ ۴۳۶۷ میلیارد ریال به معرفی شدگان سازمان بهزیستی کشور نیز توسط بانک تجارت در همین راستا صورت گرفته است. عملکرد بانک تجارت در این شاخص در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بیش از ۲۰۰ درصد در تعداد ۴۵۶ درصد در مبلغ رشد را به ثبت رسانده است.

بانک تجارت با هدف کمک به معیشت جوانان و بنیان خانواده تا پایان آبان ماه ۱۴۰۱ تعداد ۳۰ هزار و ۸۳۰ فقره تسهیلات «ودیعه مسکن مستاجران» جمعا به مبلغ ۱۷ هزار و ۷۱۶ میلیارد ریال و ۴۰۱ فقره تسهیلات «ودیعه مسکن فرزندآوری» جمعا به مبلغ بیش از ۸۰۰ میلیارد ریال پرداخت کرده است.

این بانک همچون سال‌های گذشته همچنین با اعطای ۱۶۰ فقره تسهیلات به زندانیان معسر جرایم غیرعمد جمعا به مبلغ بیش از ۱۸۷ میلیارد ریال از طریق ستاد مردمی دیه پرداخت کرده است.

بانک تجارت به عنوان بانکی ارزش‌آفرین و متعهد به حمایت از اقشار مختلف کشور در ۴۳ سال فعالیت خود با احداث ده‌ها مدرسه و خانه بهداشت در نقاط مختلف کشور همواره سعی داشته نقشی بنیادین در توسعه متوازن و پایدار کشور ایفا کرده و همچون گذشته با برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری، متناسب با نیاز روز جامعه اقدام و عمل نماید.

آیا این خبر مفید بود؟
کلمات کلیدی: بانک تجارت
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه