English

با شعار اقتدار، تولیدکارآفرین و خدمت رسانی انجام شد؛

برگزاری همایش بزرگ بسیجیان شرکت فولاد مبارکه

همزمان با ایام گرامی داشت هفته بسیج، طی آئین هایی در روزهای شنبه پنجم و دوشنبه هفتم آذرماه، مدیران و کارکنان بسیجی شرکت فولاد مبارکه همراه با فرمانده هان لشکر زرهی 8 نجف اشرف، لشکر 14 امام حسین(ع)، مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مبارکه، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید موحدیان شرکت فولاد مبارکه گرد هم آمدند و در محل معراج الشهدای شرکت با آرمان های امام راحل و رهبری و انقلاب اسلامی تجدید میثاق نمودند.

برگزاری همایش بزرگ بسیجیان شرکت فولاد مبارکه

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از فولاد مبارکه اصفهان،  در این آئین های باشکوه که با شعار اقتدار، تولید و کارآفرین و خدمت رسانی، ادای احترام به پرچم بارگاه های ملکوتی و مقدس حضرت اباعبدالله‌الحسین(علیه‌السّلام) و امام هشتم شیعیان حضرت امام رضا (ع)، گلباران معراج الشهدای فولاد مبارکه، رژه بسیجیان، سخنرانی فرماندهان بسیج و تجلیل از بسیجیان نمونه شرکت همراه بود، سرتیپ دوم پاسدار مصطفی محمدی فرمانده لشکر هشت زرهی نجف اشرف طی سخنانی در جمع بسیجیان گفت: هفته بسیج را به همه بسیجیان و پیشکسوتان این حوزه و همچنین به همه آزادمردان عرصه دفاع مقدس تبریک و تهنیت عرض می نمایم. 

وی ضمن ابراز خرسندی در جمع بسیجیان شرکت فولاد مبارکه تصریح کرد: گردهمایی و حضور حماسی مدیران و کارکنان شرکت فولاد مبارکه در چنین ایامی که دشمن به خیال خود قصد ایجاد اخلال در جامعه اسلامی را دارد، کارکنان فولاد مبارکه باحضور پرشور خود برای دشمن این پیام را مخابره کردند که مردم انقلابی ایران و مخصوصا بیسجیان در همه صحنه هایی که نیاز باشد به صورت گسترده حضور خواهند داشت و تا پای جان برای دفاع از نظام و میهن اسلامی پای کار هستند. ضمن این که این حضور حداکثری مایه دلگرمی دوستداران انقلاب است و ایشان مشاهده خواهند کرد که فرزندان انقلابی ایشان در همه صحنه ها حضور دارند. 

 

دشمن باز هم شکست خورد

فرمانده لشکر زرهی 8 نجف اشرف گفت: دشمن در جریانات اخیر به دنبال ایجاد فتنه‌ای بود که پیشتر در کشور سوریه راه انداخته بود و از این طریق درصدد جلوگیری از رشد انقلاب اسلامی و براندازی نظام جمهوری اسلامی بود که البته باز هم شکست خورد.

وی با تأکید بر ضرورت استفاده از تجربیات مقاومت در سوریه مقابل تکفیری‌ها افزود: عقب راندن داعش در کشور سوریه به دست بسیجیان نشان داد که می‌توان در مقابل دشمنان با تمام قوا ایستادگی کرد و آن‌ها را شکست داد.

محمدی با اشاره به ویژگی‌های جهادی شخصیت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تصریح کرد: همه ما باید با الگو قرار دادن سردار رشید اسلام، شهید حاج قاسم سلیمانی دنباله‌رو تفکر بسیجی باشیم تا بتوانیم در برابر استکبار مقاومت و ایستادگی کنیم.

 

بیش از چهل سال است در سنگر دفاع از آرمان های انقلاب هستیم

وی در بخش پایانی سخنان خود با تاکید بر این که ما بیش از چهل سال است در سنگر دفاع از آرمان های انقلاب هستیم گفت: در این فرصت از مجاهدت های کارکنان فولاد مبارکه در جبهه صنعت کشور و حضور ایشان در مراسم امروز قدردانی می نمایم. به یقین کارکنان خدوم و زحمتکش فولاد مبارکه نقش ارزشمندی در پیشبرد اهداف اقتصادی کشور دارند. گردش بخش قابل توجهی از چرخ اقتصادی کشور با همت این عزیزان در حال انجام است که از همه آن ها تشکر و قدردانی می نمایم و به این عزیزان خدا قوت می گویم.

 

حرکت رو به جلوی فولاد مبارکه بدون نیاز به یک کارشناس خارجی

سردار محمد هاشمی‌پور فرمانده لشکر 14 امام حسین(علیه‌السّلام) نیز در جمع مدیران شرکت فولاد مبارکه اظهار کرد: بسیاری از صنایع کشور به‌ویژه فولاد مبارکه در دوران دفاع مقدس ایجاد شدند و در اوج تهدیدها و تحریم‌ها، صنعت‌گران همین مجموعه‌ها بودند که چرخه اقتصاد کشور را به گردش درآوردند.

وی افزود: فولاد مبارکه امروز به نقطه‌ای رسیده که بدون نیاز به حتی یک کارشناس خارجی در حال حرکت رو به جلو است و از این مجموعه روز به روز خبرهای افتخارآمیزی ازجمله دست‌یابی به دانش تولید فولاد زنگ نزن بیرون می‌آید.

 

تمرکز دشمن روی رسانه و فضای مجازی است

فرمانده لشکر 14 امام حسین(علیه‌السّلام) با بیان این که رسانه‌های بیگانه درصدد گمراه کردن ذهن جوانان کشور ما هستند، گفت: بسیج همواره مدافع مردم و ناموس کشور بوده و هست و در مقابل آن دشمن تمام‌قد ایستاده و به دنبال ضربه زدن به جمهوری اسلامی است.

وی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر ضرورت مقابله با تهاجم و شبیخون فرهنگی خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانات خود فرمودند:«اگر من امروز رهبر انقلاب نبودم حتماً رئیس فضای مجازی کشور می‌شدم» که این جمله بار معنایی زیادی دارد و نشان می‌دهد که تمرکز دشمن روی رسانه و فضای مجازی است تا از این طریق به اهداف شوم خود دست یابد.

 

روحیه جهادی لازمه فعالیت در جبهه صنعت کشور

هاشمی‌پور با تأکید بر اهمیت حفظ روحیه جهادی برای فعالیت در جبهه صنعت کشور اذعان داشت: سرنوشت انقلاب اسلامی به دست جوانان است، همان‌هایی که در 8 سال دوران دفاع مقدس مردانه ایستادند و تمام معادلات استکبار و غرب را بر هم زدند.

وی تصریح کرد: هرکجا و در هر زمان تفکر بسیجی در کشور حاکم شد، پیشرفت کردیم؛ بسیج به‌معنای عشق، ایمان، مردم‌داری، وفای به نظام و خدمت به مردم است که قطعاً منجر به نابودی دسیسه‌های دشمنان خواهد شد. دشمن از برخی ناآگاهی‌های مردم سوءاستفاده می‌کند و از این طریق به دنبال اهداف خصمانه خود است.

 

ضرورت جهاد تبیین برای انعکاس فعالیت‌های صنعت کشور

فرمانده لشکر 14 امام حسین(علیه‌السّلام) با تأکید بر ضرورت جهاد تبیین برای انعکاس دستاوردها و فعالیت‌های صنعت کشور عنوان داشت: جمهوری اسلامی طی 43 سال گذشته پیشرفت‌های ارزشمندی در حوزه‌های مختلف داشته که این دستاوردها باید به مردم اطلاع‌رسانی شود.

وی با اشاره به سرمایه‌گذاری چندین میلیون دلاری دشمن برای به وجود آوردن اغتشاشات و ناامنی در کشور تأکید کرد: دشمن در این جریانات اخیر به دنبال تفرقه‌افکنی میان قومیت‌های مختلف کشور بود که در این زمینه با شکست مواجه شد.

 

بار دیگر اقتدار بسیج به نمایش گذاشته شد

سرهنگ پاسدار علی اصغر عطائی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان نیز در سخنانی هفته پرخیر و برکت بسیج را به همه غیورمردان بسیجی بخش صنعت خصوصاً کارکنان شرکت فولاد مبارکه تبریک و تهنیت گفت و عنوان کرد: امروز توفیق حاصل شد تا از نزدیک به رزمندگان خط مقدم جبهه صنعتی و اقتصادی کشور تبریک و خدا قوت بگوئیم  و در همایش اقتدار این شرکت حاضر شویم.

وی ادامه داد: همزمان با شروع هفته بسیج، بسیجیان شرکت فولاد مبارکه و سایر صنایع استان برنامه های بسیار خوبی را در زمینه های دستاوردهای نظامی و دفاعی، فرهنگی و ترویج ارزش های انقلاب تدارک دیدند و بار دیگر اقتدار بسیج را به نمایش گذاشته شد ضمن این که در سایر نمایشگاه های مرتبط در سطح استان نیز اقتدار و دستاوردهای بسیج و صنعتگران بسیجی به نمایش گذاشته شد.

 

مردم همواره پشتیبان انقلاب، آرمان های شهدا و رهبری بوده اند

عطائی با بیان این که جهاد تبین به فرموده مقام معظم رهبری یکی از مأموریت های اصلی است اظهار داشت: امروز دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی که از جنگ نظامی مأیوس شده اند و به جنگ شناختی ترکیبی روی آورده اند، شایسته است که با تبین و روشنگری در این زمینه ها با برنامه های شوم دشمن مقابله کنیم و اجازه ندهیم با سست کردن اراده مردم اهداف خود را محقق نمایند و انقلاب را در مسیر خود متوقف نمایند.

نباید فراموش کنیم که در طی بیش از چهار دهه از عمر انقلاب این مردم بودند که همواره پشتیبان انقلاب، آرمان های شهدا و رهبری بوده اند علاوه بر این مشاهده کردیم که مردم با هوشیاری کامل و با گوش جان سپردن به راهبردهای رهبری با اغتشاشگران و رهبران جنگ رسانه ای همراهی نکردند فلذا باید در ادامه نیز هوشیار باشیم که با همین حضور حداکثری که امروز در فوولاد مبارکه شاهد ان بودیم، برای حفظ انسجام و وحدت ملی، تداوم حرکت بسیج و در نهایت برای حفظ آرمان های انقلاب گام های ارزشمندتری برداریم.

 

توفیقات امسال فولاد مبارکه با مدیریت خوب و تلاش جمعی کارکنان

سرهنگ پاسدار سید فضل الله بهرامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مبارکه هم هفته بسیج را به یکایک بسیجیان بخصوص بسیجیان شرکت فولاد مبارکه تبریک گفت و افزود: خداوند را شاکریم از این جهت که امروز توفیق حضور در همایش پرشور کارکنان فولاد مبارکه و بسیجیان شرکت را میسر نموده است.

وی با تاکید بر این که این حضور و اجتماع کثیر پیامی جز لبیک به فرمایش مقام رهبری خاصه تحقق بخشیدن به شعار سال ندارد تصریح کرد: شرکت فولاد مبارکه از صنایع مادر و اثرگذار در صنعت و اقتصاد کشور محسوب می شود؛ بحمدالله امثال هم شاهد این بوده ایم که با مدیریت بسیار خوب و تلاش جمعی کارکنان این شرکت به توفیقات قابل توجهی در تولید کمی و کیفی محصولات دست یافته است که جای قدردانی و مباهات است.

بهرامی ادامه داد: در همایش امروز هم این کارکنان حماسه ساز به همراه جمعی از مسئولان و فرماندهان بسیج گرد هم آمدند تا به آرمان های نظام مقدس و انقلاب اسلامی و فرمایشات مقام معظم رهبری لبیک گفته باشند که شایسته قدردانی است.

 

حاکم بودن تفکر و انگیزه بسیجی بر ساختار فولاد مبارکه عامل موفقیت 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مبارکه از حفظ روحیه، فرهنگ و تفکر بسیجی در تمامی امور نهادها و سازمان ها به عنوان یک رویکرد موفق و اثربخش یاد و اضافه کرد: از مهمترین دلایل موفقیت فولاد مبارکه به عنوان مولود انقلاب اسلامی می توان به حاکم بودن همین تفکر و انگیزه بسیجی بر ساختار آن اشاره کرد.

وی خاطرنشان کرد: هفته بسیج فرصتی است برای تقویت هرچه بیشتر این تفکر و بدون شک با تولید بیشتر در این مجموعه و کسب موفقیت های بیشتر مشت محکمی بر دهان دشمنان زده خواهد شد.

 

دشمن درصدد زدودن فرهنگ بسیجی از کشور ماست

سرهنگ محمدرضا کریمی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید موحدیان فولاد مبارکه نیز در این همایش اظهار کرد: امام خمینی‌(ره) با تشکیل بسیج مستضعفان، انقلاب اسلامی را بیمه کردند که این اقدام ارزشمند الهام‌بخش کشورهای منطقه برای مقابله با استکبار جهانی بود.

وی در ادامه افزود: دشمن درصدد زدودن فرهنگ و تفکر بسیجی از کشور ماست؛ لباس بسیجی، لباس و میراث شهداست، باید قدردان آن باشیم و تا آخرین قطره خون خود، پای ارزش‌های نظام و انقلاب اسلامی و ولایت فقیه بایستیم.

 

فولاد مبارکه در جنگ اقتصادی بر تحریم‌ها غلبه کرد

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید موحدیان فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: طبق فرموده رهبر کبیر انقلاب اسلامی، حفظ نظام از اوجب واجبات است و خدای ناکرده اگر دشمن بخواهد خدشه‌ای به این نظام و ولایت فقیه وارد کند، وظیفه همه ماست که با تمام توان در برابر آن ایستادگی کنیم.

وی با بیان این که شرکت فولاد مبارکه در جنگ اقتصادی بر تحریم‌ها غلبه کرد، ابرازداشت: مهندسان این مرز و بوم به‌عنوان افسران جنگ اقتصادی و کارگران صنعت نیز سربازان این جبهه به حساب می‌آیند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه