موج
کدخبر : ۳۸۶۰۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-386065

خبرگزاری موج گزارش می دهد؛

کمپین «همراه طبیعت» همراه اول که همسو با سیاست توسعه دولت الکترونیک و کاهش مصرف کاغذ از چند سال پیش شروع شد، اکنون به مرحله تکامل و استقبال 20 میلیونی مشترکان دائمی تلفن همراه کشور قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری موج، کمپین «همراه طبیعت» همراه اول که همسو با سیاست  توسعه دولت الکترونیک و کاهش مصرف کاغذ از چند سال پیش شروع شد، اکنون به مرحله تکامل و استقبال 20 میلیونی مشترکان دائمی تلفن همراه کشور قرار گرفته است.

اپراتور اول تلفن همراه طی چند سال اخیر علاوه بر توسعه خدمات ارتباطی با احترام به طبیعت، کمپینی را راه اندازی کرده تا برای حفظ و حراست از منابع ملی، چاپ قبوض به حداقل برسد و مانع از بین رفتن درختان شود.

این کمپین داوطلبانه به قدری مسئولانه پیش رفت که اکنون تمامی مشترکان دائمی تلفن همراه این اپراتور از دریافت قبض چاپی انصراف داده اند تا به این طریق گامی در راستای حفظ محیط زیست برداشته و این مسئولیت اجتماعی به سرانجام مطلوب برسد.

این اقدام که در راستای بخشی از پروژه های مسئولیت اجتماعی نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور انجام شد، به عنوان نخستین گام، الگویی برای دیگر بخش های و دستگاه های کشور شد تا بتوانند به دنبال همراه اول، اقدامات مسئولانه خود برای حفظ و حراست از محیط زیست را استارت بزنند.

بنابراین توجه به توسعه دولت الکترونیک و کاهش مصرف کاغذ در راستای منافع ملی یکی از دغدغه های همراه اول بوده است زیرا حذف قبض کاعذی در راستای حفظ درختان نه تنها به حفظ زیبایی و کاهش آلایندگی و سموم موجود در هوا کمک می کند، اقدامی در جهت صرفه جویی اقتصادی است.

در واقع همراه اول با در اختیار داشتن بیشترین تعداد مشترک سیمکارت دائمی در کشور پیشگام حمایت از محیط زیست بوده و اکنون قبضی برای 20 میلیون مشترک دائمی آن چاپ نمی شود مگر اینکه مشترکی تمایل به دریافت قبض چاپی دوره ای خاص باشد که در این صورت باید به دفاتر خدمات ارتباطی این اپراتور مراجعه کند.

اپراتور اول تلفن همراه کشور از محل این اقدام مهم توانست سرمایه گذاری منظم و چشم گیری را در باغ های گیاه شناسی کشور با هدف حمایتی داشته باشد و لقب «حامی بانک ژن گیاهی» که بزرگترین محل نگهداری بروز گیاهان در حال انقراض در سراسر کشور است را یدک بکشد

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها